Skip to main content

Культура

Леся Українка надихає підкорювати нові вершини

Під патронатом Департаменту культури КМДА відбувся I Міжнародний фестиваль-конкурс «Мистецькі промені України», ініційований Лесею Королик-Бойко. Цей фестиваль об'єднав учасників з різних країн, сприяючи збереженню та поширенню української культури.

Браво, Юліє Сак!

Творча зустріч з Юлією Сак у Будинку-музеї Марії Заньковецької вразила гостей різноманіттям представлених мистецьких жанрів. Виступ актриси, зокрема презентація книги «Біле і чорне», здобув широке визнання серед поціновувачів сучасної української поезії. Особливо емоційним моментом стало читання вірша «Молитва за Україну», що викликало сльози радості у глядачів.

Просвітництво в дії: народний художник України Валерій Франчук і діти

У Гімназії-інтернаті №13 м. Києва відбулася творча зустріч зі знаним художником Валерієм Франчуком, яка об’єднала вчителів, дітей та їхніх батьків. Художник провів майстер-клас, де поділився порадами з малювання та створив пейзаж на місці, який тепер прикрашає гімназію. Валерій Франчук високо оцінив роботи учнів, подарував багато авторських книжок і альбомів.

Тетяна Коломицька: “Де любов, там життя”

Саме так вважає Тетяна Коломицька, майстриня народної творчості, волонтерка,  амбасадорка Миру, ініціаторка мистецької виставки-аукціону, яка відбулася у Свято-Троїцькому Іонівському монастирі в Ки

210-та річниця з дня народження Кобзаря

У столиці України відбулося понад 30 творчих заходів, присвячених 210-й річниці з дня народження Кобзаря, молебень в храмі Різдва Христового на Подолі, в Театрі юного глядача був влаштований концерт-вистава