Skip to main content

Моя мама найкраща!

Моя мама найкраща!

Мама ... Від одного цього слова світлішає на душі. Мама немов ласкаве сонечко зігріває теплом свого серця мене із сестрою. Я люблю свою маму, тому що вона — найкраща!

Твір про маму

Я точно знаю, що моя мама — найкраща! Я її дуже люблю! Вона завжди добра і піклується не тільки про мене, але й про усю нашу сім'ю! Вона завжди мене заспокоїть і зайвого нікому не розповість.

«Рідна мати моя…»

Читаю дитячі твори на тему «Моя мама - найкраща», і серце оповиває радість та гордість за своїх учнів: вони добрі, ніжні, люблячі діти.

Моя мама найкраща!

Моя мам-найкраща, бо вона мене народила на цей світ. Я дуже вдячний їй. Мама завжди підтримає мене у важку хвилину та знайде вихід з важкої ситуації. Моя мама любить мене, і я її люблю.

Моя мама найкраща!

Мою маму звати Юлія. Їй 32 роки. Я свою маму не просто люблю, а обожнюю. Вона дуже красива, весела, енергійна. Завжди підтримає, дасть пораду, навчить. Мама піклується про всю сім’ю.

Моя мама найкраща!

Моя мама найкраща, тому що вона моя мама. Вона найкраща мама на світі. В неї золоте волосся, колір очей, як у мене. Моя мама працює масажисткою.

Моя мама найкраща!

Мою маму звати Олена. Вона в мене дуже гарна. У неї великі карі очі, темне волосся, дуже приємна посмішка. Вона навчила мене говорити. Мама- це добра, весела, радісна людина.

Моя мама найкраща!

Я люблю свою маму. Вона - найкраща. Мама завжди підтримує мене, допомагає, бо вона чуйна і дуже добра.

Моя мама найкраща!

Мама – найдобріша, найдорожча, найрідніша людина в світі. Про неї я завжди думаю з трепетом і ніжністю в серці. Вона завжди підтримає, дасть пораду.

Моя мама найкраща!

  Мама 

Мама, матінка, матуся-

Найрідніша це людина,

Для кожного у світі,

Для всякої дитини.

 

Вона життя дарує,

Моя мама найкраща!

Мамо, матінко, матусю

Мамо, матінко, матусю,

Я добра від тебе вчуся.

Ти найкраща в світі мама,

Ніжна, добра і ласкава!

Моя мама найкраща!

Моя мама- найкраща, бо вона народила мене на цей світ. Я дуже вдячний їй. Мама завжди підтримає мене у важку хвилину та знайде вихід із неприємної ситуації. Моя мама любить мене і я її люблю.

Моя мама найкраща!

Моя мама працює в дитячому садку помічником вихователя. Її звати Олена. Вона мене любить і піклується про мене. Завжди цікавиться моїм навчанням і допомагає у виконанні домашніх завдань.