Skip to main content

Суспільство

Дружній діалог поколінь в ефірі з Наталкою Позняк-Хоменко

У програмі "Популяризація читання: історія і сучасність" Наталка Позняк-Хоменко провела дружній діалог із дітьми та батьками на тему української історії та сучасного читання. Вона представила нові книги, видані за підтримки Українського інституту національної пам’яті, та розповіла про діяльність цієї установи.

Зерна правди Богдана Гориня

Горинь Богдан Миколайович – письменник, мистецтвознавець, бібліофіл, громадський та політичний діяч, активний учасник національно-демократичного та правозахисного руху опору 60–80-х років ХХ ст. ...

Патріотична артзустріч: «Україна є і буде!» з презентацією кліпу «Молитва матері – сага про солдата»

18 січня в Етнобібліотеці відбулася патріотична артзустріч «Україна є і буде!» з презентацією кліпу «Молитва матері – сага про солдата», присвячена державному святу – Дню Соборності України.

«Скарб нації-2023» в умовах війни

Цьогоріч високого звання лауреатів Національної премії «Скарб нації-2023» удостоєні яскраві особистості в різних верствах суспільства, але головними номінантами були наші захисники, волонтери, медики.

Нагородження послів миру-2023

«Федерації всесвітнього миру» провела в Hyatt Regenci Kyiv Exterior, церемонію нагородження громадських діячів почесним званням "Посол миру".

День вчителя 2023-го

Шановна Олено В’ячеславівно, дорогі вчителі, працівники, учні рідної школи, нині ліцею №2 ім. А. Йоффе. Приймайте вітання з Днем вчителя, дивовижним святом скарбниці знань.

Про складові успішної творчості на шляху до суспільного визнання

Відеоблогерство серед сучасної молоді, креативні та змістовні відео, створені на аматорських пристроях, поступово набувають популярності й серед широкого загалу, і в обраному культурно-мистецькому

Інтеграція жінок під час війни

16.09.2023 р. у  м. Боярка відбувся круглий стіл «Інтеграція жінок під час війни». Захід проходив у рамках Глобального тижня дій щодо досягнення Цілей сталого розвитку (15-25 вересня 2023 року).

«Жива мова» - спільний проєкт ГО «Федерація жінок за мир в усьому світі» та Київської «Просвіти»

Любов до рідної мови, любов до України — невіддільні поняття. Вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію й культуру свого народу.