Skip to main content

Здоров’я

Що варто знати про сальмонельоз?

Сальмонельоз – гостре інфекційне захворювання, яке у більшості випадків передається через продукти харчування, а також контактно-побутовим шляхом. Особливо уразливими до сальмонельозу є діти раннього віку, особи похилого віку, а також ослаблені.

Щастя чути світ

У лютому 2021 року в нашій газеті «Справи сімейні» ми опублікували статтю про Дар'ю Бєлову, маленьку 9-місячну дівчинку, якій була необхідна операція для відновлення слуху.

Опрілості у дитини

Оскільки наш малюк народився влітку, то з цією проблемою ми зіткнулися чи не з перших днів його життя. Спека була неймовірна, в кімнаті – 32 градуси…

Хочу чути!

Проблеми зі слухом у маленької Дар`ї почали проявлятися з 1,5 місяця. Мама дівчинки – Катерина помітила, що дівчинка ніяк не реагує на брязкальця, на звуки перфоратора: просто спокійно спить.

Старіння

Старіння - закономірний біологічний процес, при якому вікові зміни організму призводять до скорочення його пристосувальних можливостей, які поступово нарощуються. Старість – заключний етап вікового розвитку, наслідок процесу старіння. В економічно розвинутих країнах прийнято вважати, що старість починається з 75 років.

«Правда про шоколад»

Для багатьох людей шоколад — одне з особливих задоволень у житті. Він смачний, він пов'язаний з багатьма улюбленими святами, і це може негайно підняти вам настрій.

«Старість починається з ніг!»

Цю фразу я вперше почула від інструктора з йоги під час моєї подорожі Індією. Вона витягла назовні мій дитячий, безмежний жах, коли я вперше дізналася про смерть.

Здоров’я тіла та душі

Мабуть, кожна людина хоче бути здоровою. Здійснення цього природного бажання робить нас по-справжньому щасливими. Здоров’я допомагає нам досягти того, до чого ми прагнемо.