Skip to main content

«Справи сімейні» — всеукраїнська газета, яка вже більше ніж 20 років працює над тим, щоб дарувати своїм читачам корисну та цікаву інформацію. 

Все починається з сім’ї
Часто ми забуваємо, що виникнення гармонійного, здорового, процвітаючого суспільства — це не справа політичних діячів чи державних чиновників. Суспільство формує окремі особистості, а рівень його культури визначається культурою осіб, що його складають. Тобто, щоб суспільство загалом стало кращим, усі ми, як його члени, повинні стати кращими.

Сім’я, без перебільшення, є тією ключовою ланкою, яка найбільше впливає на свідомість людини. Де, як не у сім’ї, ми отримуємо перший досвід стосунків з іншими? У сім’ї є види всіх стосунків, які існують між людьми. Старший — молодший (між батьками та дітьми, братами та сестрами), а також рівний — рівному (між дітьми чи між батьками).

По мірі зростання дитина розширює коло цих стосунків далі на оточуючий світ. У дитячому садочку — це стосунки з вихователем, одногрупниками. У школі — з учителями та однокласниками. Далі, на підприємстві чи установі — з начальником, працівниками та підлеглими.

Саме тому ми обрали тему сім’ї основною для видання «Справи сімейні», що виходить з 1994 року. На шпальтах журналу піднімаються питання, важливі для розвитку і становлення гармонійних та здорових сімей в Україні. Наше видання ставить на меті відродження сімейних цінностей, поширення здорового способу життя, що є основою для збереження генофонду країни та її успішного розвитку в майбутньому. Багато уваги ми приділяємо освітянським темам, тому що вважаємо розвиток та постійне вдосконалення освіти основним локомотивом розвитку держави.

Ми і надалі продовжуватимемо знайомити Вас, наші шановні читачі, з найкращим світовим і українським досвідом у сфері сімейних стосунків та вічних цінностей.

20 років разом

18 грудня 2014 р. у приміщенні Українського фонду культури в Києві відбувся урочистий вечір, присвячений 20-й річниці видання «Справи сімeйні». Захід зібрав понад 50 пар­тнерів і друзів нашого видання. Cеред них журналісти, представники громадських організацій, шкіл та державних організацій. Дитячий хор «Ладоньки» розпочав програму українськими піснями та колядками.

Андрій Лесів, головний редактор видання, виступив з презентацією про бачення та історію «Справ сімейних». Галина Науменко — досвідчений спеціаліст дипломатичного протоколу, розповіла про співпрацю з виданням і про свою книгу «Його величність протокол».

Галина Козлова, голова Київського міського центру сім'ї «Родинний дім», розповіла про низку спільних проектів, спрямованих на підтримку сімей. Людмила Грабовенко, заступник головного редактора «Справ сімейних» підбила підсумки конкурсу учнівських оповідань. Переможці отримали дипломи та подарунки. Згодом нагороди були вручені працівникам і партнерам газети.

«Справи сімейні» отримали багато привітань від усіх партнерів, у тому числі від постійної комісії Київської міської ради з питань культури та туризму Ігоря Федоренка. З найкращими привітаннями поділився також Володимир Вовк — начальник сектору сімейної політики Департаменту освіти та науки, молоді та спорту КМДА.

Народна артистка України Галина Яблонська разом з українським героїчним театром «Пам’ять» показала глядачам короткі фрагменти вистав, пов’язаних з іменем Тараса Шевченка.

Вела вечір Валентина Олексіївна Єфремова, мистецтвознавець, заслужений працівник культури України, обнявши всіх своїм щирим серцем і приділяючи увагу кожному гостю.

Image removed.

РЕДАКЦІЯ

Головний редактор
Заступник головного редактора
Контент редактор