Skip to main content

Історія

Таємниця “Солодкоголосого лебедя Ейвону”

Ще з XVIII століття йде безперервна суперечка навколо Шекспіра, причому сумніви у творчих можливостях людини зі Стратфорда висловлювалися багатьма видатними митцями англосаксонського світу

Гетьман Скоропадський як людина та особистість

Здобуття нашою державою повної політичної незалежності, вдруге протягом минулого сторіччя, привернуло суспільну увагу до першого акту визвольних змагань XX століття – діяльності Гетьманату Павла Скоропадського.

Крила Сікорського понад світом

50 років тому, 26 жовтня 1972 року, у США відійшов у вічність киянин Ігор Іванович Сікорський, легендарний авіаконструктор, який ще на початку ХХ століття став піонером вітчизняної авіації.

Історична доля української книги

Історія книги захоплює його понад усе життя, тому що він – бібліофіл і з насолодою полює за таємницями творчості видатних майстрів української графіки – як широко знаних, так і невідомих та забутих.

«Еволюція українського вбрання»

Коли я отримала подарунок, то спочатку була настільки приголомшена, що ніяк не могла почати послідовно занурюватися в цей фоліант. Усі ми зараз збиті з пантелику цією варварською війною і увійти в режим минулого розмірного життя досить складно.