Skip to main content

Казки

Я розповім тобі казку…

В ефірі програма «Казка на ніч», ведучий Леонід Гапєєв, сюжет за однойменною казкою Валентини Дергуново, – сучасної української письменниці з Київщини.

На гостини до друга

В ефірі програма «На гостини до друга» з ведучим Леонідом Гапєєвим, сюжет за однойменною казкою Валентини Дергунової, сучасної української письменниці з Київщини.

Домашні казки почитаймо залюбки!

Домашні казки почитаймо залюбки, це можу порадити усім нам. Бо у такий простий  і доступний спосіб люди різного віку почуватимуться більш щасливими.

Моторек та Тракторець

Кожного вечора, коли мої золотоволосі хлопченята були в своїх теплих ліжечках, я розповідала їм казочки. Вигадувала їх сама. Тож у нас щовечора була нова, цікава, нікому не відома казочка.

Корейська казка - Легенда про Шім Чон

Жив собі в Кореї, в районі Тохва, сліпий Шім Хак-Кю з дружиною на прізвище Квак. Йому вже за сорок, а дітей все не було. Тому жив сліпий, важко зітхаючи і не знаючи щастя.

Мандри Котаро

Давно колись у невеликому селі біля моря жив собі неслухняний хлопець на ім'я Котаро, який пускав повз вуха все, що йому радили мати й односельці.

Озеро Залиш

Давно колись в одному великому озері була сила-силенна коропів та карасів, а тому на його березі завжди сиділи рибалки.

Щуряча сутра

Давно колись жила собі зла баба. Цілими днями бурчала і до всіх чіплялася. А проте невістка годила їй, як болячці. Повсякчас повторювала: «Правду кажете, мамо. Зроблю, мамо».

Отруєні коржики

Жила колись в одному селі свекруха з невісткою, та не було між ними злагоди: свекруха без угаву лаяла невістку, а та завжди їй перечила. Одне слово, ворогували, як собака з мавпою.

Вітри й дітвора

Було це дуже давно. Одного  осіннього  дня  сільські  діти гралися  на  моріжку  біля  храму. Раптом підійшов до них незнайомий чоловік і запитав:

Таро-силач

Жили собі колись чоловік і жінка. Та не було в них дітей. А їм так хотілося мати синочка! От жінка почала ходити в храм і молитися богині милосердя Каннон.

Риба-наречена

Жив собі колись одинаком бідний-бідний чоловік.
Якось ішов він берегом річки, дивиться — діти на дорозі граються великою горбушею.
Чоловікові стало жаль рибу, і він сказав:

Садівник-чарівник

Давно колись жили собі дід та баба.
Одного дня вирішив дід риби наловити. Як намислив, так і зробив: пішов на річку та й закинув вершу.