Проєкт «Жива мова» і «Дарницькі Берегині»
«Ти лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть»
«Ти лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть»
16.09.2023 р. у м. Боярка відбувся круглий стіл «Інтеграція жінок під час війни». Захід проходив у рамках Глобального тижня дій щодо досягнення Цілей сталого розвитку (15-25 вересня 2023 року).
Любов до рідної мови, любов до України — невіддільні поняття. Вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію й культуру свого народу.