Skip to main content
День відкритих дверей у Немішаївському агротехнічному коледжі

День відкритих дверей у Немішаївському агротехнічному коледжі

Ранок у Немішаївському агротехнічному коледжі перейшов у День відкритих дверей. Це нагода допомогти вступникам зробити важливий вибір — визначитися з майбутньою професією. Школярі Бородянського, Іванківського, Макарівського, Києво-Святошинського районів, що завітали на свято, отримали від Володимира Альохіна, директора коледжу, інформацію про навчальний заклад, особливості вступної кампанії 2016 року, про ліцензовані спеціальності та робітничі професії, про життєдіяльність коледжу. Майбутні студенти переконалися, що в коледжі є потужна навчальна база, база для проходження навчальної практики, навчально-виробничий підрозділ і тваринницький комплекс, де студенти набувають професійних навичок, підвищують рівень практичної підготовки.

Досягнення сучасних високих рівнів підготовки майбутніх спеціалістів для сільського господарства можливе за умови активного міжнародного співробітництва. Коледж співпрацює з навчальними закладами Великобританії, Німеччини, Данії, Чехії, Франції, де студенти проходять навчання та стажування. У гостей залишилися добрі враження від побаченого і бажання повернутися до коледжу, але вже в якості майбутніх студентів, бо ж найкращих спеціалістів готує ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Масляна, масляна, яка ти коротка… Масляна завітала у стіни ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».
 

img_2448.jpg

 

Це свято символізує прощання з зимою і зустріч весни. Масляна — час розваг, забав, музик і веселих конкурсів. Отож на святі сміху та веселощів було вдосталь. Та яке свято без почесних гостей! Цього року почесними гостями були депутати Київської обласної ради, представники з департаменту освіти і науки, колеги з інших коледжів, гості з Болгарії та Греції.  Володимир Альохін, директор Немішаївського агротехнічного коледжу щиро привітав всіх зі святом. Побажавши усім присутнім доброго настрою, оптимізму і веселощів. Територія коледжу наповнювалася народними піснями, танцями, театралізованими постановками, виробами народних майстрів, перетворившись на суцільну імпровізовану сцену, де кожен з учасників відчув себе чи не найголовнішим актором єдиного величного дійства.
 

img_2411.jpg

 

Студентський колектив підготував театралізоване обрядове дійство «На Масляну всіх вітаємо! Радо весну зустрічаємо!», у якому показали Масляний тиждень в піснях та танцях. Символом прощання з зимою стало обрядове спалення Мари, що, за українськими легендами, спалює всі негаразди, заряджає здоров’ям та бадьорістю. Гарний настрій подарували виступи аматорських колективів, сільських та селищних рад Бородянщини. …Сміх, веселощі, радість — перемагали зиму. Хочеться вірити, що невдовзі переможе весна й на Україні запанує мир. 
 

img_2415.jpg

 

Освячення каплички  Чин освячення купола, хреста та дзвону каплиці Покрови Пресвятої Богородиці здійснив отець Ярослав — настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці смт Немішаєве, у співслужінні отця Івана Дзюби — благочинного Бородянського благо­чиння, отця Миколи Кригіна — настоятеля храму м. Буча, отця Сергія Струка — настоятеля храму селища Клавдієво, отця Олександра — настоятеля храму селища Бабинці, отця Василя — настоятеля храму с. Мироцького, отця Федора Мацура — настоятеля храму с. Нова Гребля.   Посвята в козаки Тут же, на території коледжу відбулася знакова подія — урочиста посвята у реєстрове козацтво. Для проведення урочистостей прибула Київська обласна козацька старшина на чолі з Гетьманом Українського Реєстрового Козацтва А. І. Шевченком, Голова Адміністрації Гетьмана УРК у Київському регіоні, генерал-полковник УРК О. Ф. Карпенко, гості з Болгарії В. Найденов, В. Дімітров та з Греції — Джордж.
 

img_2340.jpg

 

Зі словами привітання звернувся до всіх присутніх генерал-полковник УРК Олександр Карпенко: «...Українське Реєстрове Козацтво перед Богом і людьми взяло на себе відповідальність за відродження духовності і патріотизму народу України, відродження віри та любові до своєї рідної землі. Наша земля, земля Богдана і Тараса — духовна велич України. Ось чому усі напрямки своєї діяльності у першу чергу ми повинні починати з духовності. Ми повинні навчитися поважати життєвий вибір кожної людини у релігійному, громадському, політичному і соціальному житті.

Ми запрошуємо у наші лави людей, яким не байдуже майбутнє України, людей, які вважають себе історичними і духовними нащадками козацького роду та його вічної слави. Тільки разом, єдиною українською родиною, ми зможемо все подолати. З нами Бог і Україна! Обіймись, Україно!» Присутні стали свідками особливого дійства — посвяти в козаки, особливою частиною якого став ритуал з шаблею. …Ось таким насиченим був день Масляної в Немішаївському аграрному коледжі.

Людмила Чечель