Skip to main content
Щастя чути світ

Щастя чути світ

У лютому 2021 року в нашій газеті «Справи сімейні» ми опублікували статтю про Дар'ю Бєлову, маленьку 9-місячну дівчинку, якій була необхідна операція для відновлення слуху. https://familytimes.com.ua/zdorovya/khochu-chuti

Нещодавно ми зв'язалися з мамою Дар’Ї – Катериною і дізналися радісну новину. У лютому 2021 року в Київському ЛОР-інституті була зроблена перша запланована операція на праве вушко. Сім'я дякує лікареві – Миронюку Борису Миколайовичу, який зробив цю операцію. Редакція газети також щиро вдячна Борису Миколайовичу. Багато пацієнтів відгукуються про нього, як про фахівця, який знає свою справу, уважну та сердечну людину.

Хоча пройшло ще тільки пару місяців, сім'я Бєлових уже відзначила багато змін в поведінці дівчинки. Дар’я починає активно реагувати на все, що її оточує. Адже всі звуки в навколишньому світі вона чує вперше, вперше знайомиться з ними. І це не може не викликати захоплення оточуючих її людей. 7 квітня Дар’ї виповнився 1 рік. Дівчинка практично не говорить, але ходити почала в 10 місяців. І зараз вона вже бігає! І це теж дивно, тому що зазвичай у дітей з вадами слуху часто буває також загальмований процес ходьби, спостерігаються проблеми з координацією рухів. А от у випадку з Дашунею все вийшло зовсім навпаки.

Сім'я Дар'ї Бєлової щиро дякує всім читачам газети, які змогли підтримати сім'ю у зборі коштів на другий кохлеарний імплант Advanced Bionics. За словами Катерини кошти на придбання другого імпланта практично зібрані. Друга операція буде зроблена пізніше, дитині потрібно відновитися після анестезії. Найголовніше – це відновлення слуху Дар'Ї! Ми радіємо разом зі щасливою родиною і, звичайно, в майбутньому будемо інформувати читачів про життя нашої маленької героїні.

Наталія Ільїна