Усе починалося з хобі, тепер міркує Катя про журналістську професію…

Катерина Псарьова

Під час цікаво проведеної творчої майстерні гуртка «Точка зору» ЦДЮТ №5 м. Харкова, що має назву «Cекрети створення авторського сюжету» на базі 136-ї школи учасники творчої зустрічі мали унікальну можливість безпосередньо поспілкуватися з успішною авторкою Катериною Псарьовою - учасницею гуртка, переможцем різних творчих конкурсів.

Діти, що перебувають у шкільному літньому таборі відпочинку, змогли безпосередньо запитати й дізнатися з перших вуст чимало професійних секретів не лише про створення ексклюзивних статей для блогу, газети. А ще й почули відповіді та коментарі Катерини Псарьової, Леоніда Гапєєва стосовно пошуку актуальних тем для широкого загалу читачів, специфіки журналістської професії, ролі практичної медіаосвіти в житті сучасної людини.

― Коли я створюю текст сюжету, то його написання може відбуватися протягом кількох днів. Але потім ти відчуваєш справжнє моральне задоволення від створеного і опублікованого. Коли ще починала займатися журналістською творчістю на заняттях гуртка, то мене зацікавила участь у різних проєктах. Надихнули перемоги у різних творчих конкурсах. Тепер замислююся про здобуття журналістської професії під час університетського навчання, ― ділиться думками Катя Псарьова з присутніми.

Такі творчі зустрічі, без сумніву, цікаві та практично корисні для всіх учасників заходу. Коли старшокласники всерйоз замислюються про можливості опанувати професію, то це вкотре підтверджує актуальність медіаосвіти у суспільстві на різних рівнях сучасного життя.

На рівні позашкільного заходу в якості призу учасникам творчої майстерні вручили примірники свіжого випуску газети «Трибуна трудящих» із публікаціями наших авторів на різні актуальні теми. А ще показали відеосюжети на Ютуб каналі (leonid gapeev) на різні теми за участі Каті Псарьової, Данила Стецюри, Кристини Откидач, Леоніда Гапєєва та інші. Діти були дещо здивовані та залишилися задоволеними. Адже креативне мислення і творчий підхід до справи подобається сьогодні багатьом - і дітям, і дорослим.

Леонід ГАПЄЄВ,

керівник гуртка «Точка зору» ЦДЮТ №5 м. Харкова, член НСЖУ

фото автора

 

Category