Skip to main content
Кожна дитина «Джміль» читає. Бо естафета творчості триває!

Кожна дитина «Джміль» читає. Бо естафета творчості триває!

Ось настав і незабаром завершується травень 2023 року, мандруючи до літа, коли всі діти і батьки із нетерпінням очікують настання шкільних канікул. Але процес читання є таким універсальним явищем, який не обмежується у часі й віці, бо насправді триває упродовж життя.

Протягом навчального року учасники гуртків «Точка зору» та «Школа успіху» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 з м. Харкова чимало попрацювали: створювали цікаві сюжети, обговорювали улюблені публікації в журналі «Джміль». Навіть ті, хто долучився до читацької пізнавальної рубрики «Естафета творчості» трошки пізніше, одразу стали активними глядачами відео-сюжетів на літературно-мистецькому та освітньому каналі «leonid gapeev щастя творчості».

Чимало є сюжетів занять-ефірів, де ми читаємо улюблені книжки та журнали, серед яких із великим задоволенням та зацікавленням створені програми на тему публікацій всеукраїнського журналу «Джміль», давно зацікавили різних дітей та батьків з України. Адже на сторінках видання можемо знайти матеріали розважального, пізнавального, тобто універсального змісту для дітей досить таки різного віку. Креативно створений та яскраво проілюстрований контент завжди не просто привертає увагу, а ще й створює емоційно сприятливий для творчості радісний позитивний настрій. Саме тому процес читання стає живою справою у родинному колі небайдужих дітей та батьків, бабусь і дідусів, зацікавлених вчителів і не тільки.

Естафета творчості вдало втілюється у життя завдяки такій активності у процесі пізнання світу й читання серед дітей різного шкільного віку.

Дякуємо нашим друзям та однодумцям — редакції журналу «Джміль» за дієву підтримку читацької творчості на Слобожанщині.

Нагадаємо нашим читачам про те, що протягом другої половини цього навчального року діти різних соціально незахищених категорій громадян, а також обдаровані діти, які активно проявили себе у різних конкурсах і фестивалях обласного, загальноукраїнського та міжнародного рівня, в якості призів отримували різні цінні інтелектуальні й пізнавальні призи.

І тепер можна озвучити деякі імена та показати фото частини наших щасливих дітей Харківщини, постійних читачів, які цього разу отримали у подарунок подвійний випуск журналу № 5-6 із символічною назвою теми номеру «Соковите літо» в рамках міжнародного фестивалю «Щастя у творчості». Звичайно, попереду такі ж приємні сюрпризи ще очікують і інших дітей Харківщини, учасників названих позашкільних гуртків та не тільки.

Важко розповісти про усіх одразу. Тому зараз можемо назвати деякі імена тих, хто вже отримав журнал у подарунок напередодні літніх шкільних канікул.

Це Ліза Пантус, Яніна Горловська, Іван Український, Даніїл Михайилченко, Еліна Дробко.

Приємною несподіванкою для багатодітної родини переселенців Ірини Самойленко, яка приїхала до Харкова, стали ці 4 примірники нового випуску журналу. Так, 4-річний Френк, 5-річна Шарлота, 7-річна Верджинія, 8-річна Габліела та їхня матуся Ірина одразу на спортивному майданчику так захопилися процесом читання, що час промайнув не помітно. Навіть для спільного фотографування довелося погукати дітей, які активно занурилися у мандри сторінками цікавого журналу.

З нагоди міжнародного дня родини та напередодні міжнародного дня захисту дітей ми вирішили заохотити як наших постійних читачів, та і нових. Адже кожен із цих дітей та батьків по-різному робить свій внесок у загальну естафету творчості.

Важливо й те, що ніколи не пізно зайнятися читанням, яке розвиває творче мислення та особистість дитини, зміцнює під час спільного сімейного читання серед дітей та дорослих дружні відносини у родині.

Кожна дитина «Джміль» читає.

Бо естафета творчості триває!

 

Кожна дитина «Джміль» читає. Бо естафета творчості триває!

 

Кожна дитина «Джміль» читає. Бо естафета творчості триває!

 

Кожна дитина «Джміль» читає. Бо естафета творчості триває!

 

Кожна дитина «Джміль» читає. Бо естафета творчості триває!

 

 

Леонід ГАПЄЄВ,

автор ідеї міжнародного фестивалю «Щастя у творчості»

фото автора