Мій тато – найкращий!

Авдеєнко Аніта, учениця 10-Б класу Охтирської гімназії
-------------------------------------------------------------
Кожен має свій ідеал. Людина, на яку я хочу бути схожою, − це мій тато Авдєєнко Сергій Миколайович. Йому 46 років.  

Мій батько завжди готовий прийти на допомогу, бо він розумний, мужній і рішучий чоловік. Мама говорить, що я схожа на нього.

Він високий на зріст, має чорняве волосся, довгасте обличчя, прямий ніс.

Швидко й нестримно йде час − уже десятий клас. Усі ці роки я щодня відчуваю батьківську турботу, його готовність зрозуміти, пробачити, допомогти. Знаю, як його засмучують мої невдачі, яку радість приносять успіхи. У вихідні дні наша родина проводить час разом. Тато любить прогулянки до лісу, де з сім’єю можна весело провести день. Також не забуває про домашніх улюбленців (собака й кіт), за якими доглядає й опікується.

Понад усе мій рідненький хоче, щоб я мала міцні знання. Тато намагається прилучити мене до прекрасного: музики, літератури. Напевно, не кожному батьки можуть допомогти з усіх навчальних предметів, а мій батько розв’яже важкий приклад з алгебри, розбереться в теоремі з геометрії та пояснить незрозумілі хімічні рівняння. Я горда з того, що мене виховує така людина, як він. Мій батько сміливий і працьовитий, постійно   намагається бути для нашої родини прикладом. Від тата я успадкувала впевненість у своїх вчинках, чесність і справедливість. Пишаюся своїм батьком: у житті він прагнув досягнути всього своєю наполегливістю,старанністю. Йому не доводиться давати мені суворі рекомендації щодо мого майбутнього життя, адже я просто спостерігаю за тим, як живе він сам, як долає труднощі й перешкоди на шляху до своєї мети. Звісно, я не заперечую: у нас були непорозуміння, але тато людина справедлива, тож завдяки його мудрості ми швидко вирішували всі наші проблеми.

У вільний час тато любить подивитися футбол по телебаченню, почитати цікаву книгу чи просто подихати свіжим повітрям.

Я ціную й люблю свого батька. Для мене дуже важливо, щоб на його обличчі завжди була усмішка. Тож я докладу зусилля, щоб батько пишався
мною, як  я ним. Мій тато − найкращий!