Skip to main content
Оксана Пекун: «Моє волонтерство – пісня»

Оксана Пекун: «Моє волонтерство – пісня»

Два дні на початку  грудня народна артистка України Оксана Пекун співала для українців Іспанії. 


«Завдячуючи друзям-українцям, я відкрила для себе куточок Іспанії – Андалузію, –  розповідає пані Оксана. –  Це прекрасно мати прихильників в усіх куточках світу. Невтомні українки  запросили мене провести благодійні концерти».


Водночас Оксана Пекун відкрила для себе не лише узбережжя Коста дель Соль, а й прекрасні, щирі, українські серця, яким не байдужа доля рідної України.


Перший благодійний концерт пройшов  у місті Малага. Того вечора в залі було багато діток, бо з піснею вони чекали на святого Миколая й солодкі подаруночки, а потім разом з артисткою співали на сцені «Щоб була країна сильна і єдина, щоби жив щасливо вільний наш народ».


Українська громада співала й спілкувалася разом з улюбленою співачкою. «У найважчі часи для України ми всі стаємо близькими одне до одного, нас об’єднує спільна біда, – поділилася своїми думками громадська діячка  Марія Петрик. – Зустріч з народною артисткою України Оксаною Пекун пройшла в рамках благодійної допомоги Україні. Кожен мав можливість поспілкуватися, сфотографуватися на згадку. А ще нас усіх зачарувала концертна сукня Оксани від чарівної й талановитої акторки Ольги Сумської  з колекції RIDNA».


Наступного дня Оксана Пекун співала в ресторані  «Рідна хата», що у місті Міхас.
Ці зустрічі незабутні. Вони лікують душі, гуртують українців, наближають Перемогу.


Людмила ЧЕЧЕЛЬ