Skip to main content
Відкриття виставки Євгенії Гапчинської «Перший день зими»

Відкриття виставки Євгенії Гапчинської «Перший день зими»

«Перший день зими» — так називалася нова виставка Євгенії Гапчинської, що відкрилася 1-го грудня в галереї художниці в Києві на Михайлівській вулиці.

Відкриття виставки стало справжнім святом краси, доброти і дитинства, як, втім, і в цілому творчість Гапчинської. Експозиція витримана в ніжних і сяючих тонах, як перший сніг чи раннє зимове небо. Адже для самої Євгенії, як вона зазначила в своєму інтерв'ю, зима асоціюється більше з м'ятним кольором.

Дивлячись на роботи Євгенії Гапчинської, не можна не погодитися, що творчість художника відображає душу його автора: чисту, добру, в чомусь по-дитячому наївну. Так і на картинах «Першого дня зими» традиційні для Євгенії маленькі ангели, які мріють, трудяться, подорожують і викликають масу позитивних емоцій. Втім, як зазначила сама Євгенія, багато хто з дівчаток подорослішали і набули більш жіночі риси. Також в експозицію увійшла «пушкінська серія»: кілька картин з маленьким Пушкіним, що захоплено пише свої вірші.

Думаю, для кожного, хто прийшов на відкриття виставки Євгенії Гапчинської, цей час став подорожжю в країну дитинства і кроком у казку. А картини «Першого дня зими» нагадали про наближення радісного часу новорічних свят і про те, що казка, також, як і добро, необхідні в будь-якому віці.