Skip to main content
Педагог-організатор ЗЗСО #138 Шевченківського району міста Києва, членкиня Національної спілки журналістів України
аплікація Квітка роду

Аплікація "Квітка роду"

Відеоряд 2. «Країна Небувалих звірів» (картина Наталії Веселицької) + мінусовка «Сад любові та радості» (музика Світлани Потері). Наша особиста країна здійснення Мрії — країна Небувалих звірів знаходиться у кожного на правій долоньці. Щоб потрапити до неї, треба мати ключик. Наш ключик — це віршик (вірш Н. Веселицької, переклад А. Андрієвської). Повторюйте за мною: Країна Небувалих, Звірів Небувалих, Бажає тобі щастя та радості сповна. Вона в нас на долоньці В маленьких сина й доньки. Хай радості, любові Бринить в душі струна! 

квітка роду

Відеоряд 3. «Сад любові та радості» + мінусовка «Сад любові та радості» (музика Світлани Потері). Ось ми і потрапили до власної країни здійснення Мрій — країни Небувалих звірів. У цій країні росте, квітне і дає кожного року плоди Сад любові та радості. Він символізує Україну (вірш Н. Веселицької, переклад авторський). Ось біжить по небу хлопчик-сонце. Кіт в камзолі — просто цар в Саду. Квітне і дарує пісні літо — Повен Сад і радістю, і світлом.  Скуштувати яблука із Саду Може кожен, якщо того гідний. Як бажаєш, то стрибай на небо, Дожени там сонце золоте!  Квіти, наче соняхи на гілках, Нам дарують аромат солодкий. Бджілки, як смачнющії цукерки, З квіточок пилок збирають вогкий.  Це куточок Раю народився! Квітне він в моїй душі. І ліра в нім звучить Любов’ю нескінченною — Піснею трояндовою миру!

квітка роду

Відеоряд 4. «Сад любові та радості» + мінусовка «Сад любові та радості» (музика Світлани Потері). Кожне дерево в цьому Саду — рід. Сьогодні ми зліпимо для дерева кожен свою Квітку. На ньому багато різних квітів, особливо соняхів. Хоча є інші квіти. Ось подивіться Квіти дерева учнів 4-го класу.

Відеоролик 5. «Дерево учнів 4-го класу» (автор Наталія Веселицька).

квітка роду

Відеоряд 6. Приклади квітів на дереві + мінусовка «Сад любові та радості» (музика Світлани Потері).

Наше завдання: зліпити свою Квітку роду. Готові роботи потрапляють на дерево-малюнок. Кращі роботи будуть відмічені дипломами, підуть на районний конкурс «Чисте довкілля» та розмістяться у ролику класу. Виконуємо завдання: разом зі мною ліпимо Квітку роду. (Технологія ліплення від кульки, ковбаски і млинця. Створення Квітки роду). 

Відеоряд 7. «Україна — країна здійснення Мрій» (картина Наталії Веселицької) + мінусовка «Сад любові та радості» (музика Світлани Потері).