Skip to main content
Як жінці завоювати чоловіка або як зміцнити сімейні стосунки

Як жінці завоювати чоловіка або як зміцнити сімейні стосунки

Отже, ви зустріли свого обранця та допомогли йому закохатися у вас. Але це тільки півсправи. Адже здавна відомо, що завоювати чоловіка або жінку легше, ніж його або її удержати. Тому треба постійно закріпляти ці стосунки, щоб вони врешті-решт знайшли всю повноту та завершеність, на які ви обидва розраховуєте в сімейному житті.

Самі по собі відносини не розвиваються. Зрозуміло, що їх треба пестити, навіть якщо двоє люблять одне одного. Ви обидва повинні зрозуміти, що саме з цього моменту, коли між вами виникло кохання, ви маєте певні обов’язки та відповідальність один перед одним. Ви просто приречені прикласти чимало зусиль, щоби пов’язати свої життя та стати єдиним цілим.

Навіть якщо відносини починаються з фізичного потягу та досягають вершини в інтимних близьких стосунках, проміжні кроки потребують особливої розмови. Недостатні навики спілкування не повинні завадити вашим відносинам. Знайдіть шлях до серця чоловіка.

Поважайте себе

Ваші справи з чоловіком підуть краще, якщо ви самі підніметеся у власних очах. Особливо якщо ви боїтеся, що чоловік відвернеться від вас з однієї з наступних трьох причин:

а) ваш певний рівень загального розвитку; 

б) ваші недостатні знання про його кар’єру; 

в) ваші походження, культура або манери, в тому числі манера говорити.

Але нехай ані один із цих недоліків не розлучить Вас з обранцем. Ось декілька порад, які допоможуть вам впевненіше почувати себе із ним.

Що Ви повинні знати

Щоби мати успіх у чоловіка, ви повинні бути в курсі його справ, роботи, інтелектуальних інтересів. Нехай у вас своя професія, однак і про його роботу треба знати. Ви повинні принаймі вміти підтримати розмову на теми юриспруденції, економіки. Або, наприклад, у столярній справі чи в будь-якій іншій області, що викликає у нього інтерес. 

Намагайтеся розвивати своє мислення, розширяти кругозір, відвідуючи бібліотеку або книжковий магазин.  

Підберіть літературу, книги на різні теми: від економіки та фінансів до дієти, автомашин і, приміром, виготовлення меблів. Продивіться цих книг якомога більше, перелистайте найбільш цікаві. 

Нарешті, виберіть ту, яку хотіли би прочитати уважніше. Кожний з цих етапів допоможе вам знайти нові теми для розмови з вашим чоловіком. Ваш кругозір можуть розширити як газети та журнали, так і радіо та телебачення. Більшість чоловіків очікують від своїх дружин поінформо­ваності в поточних подіях, тому обов’язково дивіться передачі новин, особливо, якщо не прочитали газету.

Розвивайте свій розум

Ви можете цілком і повністю зачарувати чоловіка, підкидаючи йому хоча б десяток нових ідей щотижнево для роздумів. У нього з’явиться го­лод, а потім і потреба в цій «свіжій їжі» для розуму. 

У хорошому довіднику можна знайти чимало цікавих тем для розмов. Перед кожною зустріччю пізнавайте що-небудь цікаве для вас обох. При необхідності готуйтеся до побачення з чоловіком, як учитель до уроку. Якщо ж чоловік цінує роботу ро­зуму, то домашні завдання прий­деть­ся виконувати вам. 

Якщо чоловік цінує вищу освіту, а у вас її немає, то дізнавайтесь щотижня хоча б про одну нову річ, про яку він не знає. Він буде ремствувати на те, що ви демонструєте свою вченість, але його уявлення про вас зміниться на краще.

Шукайте теми, що викликають інтерес

Кожний з нас знає щось таке, чого не знає більшість. Повинна бути, при­най­мні, хоча б одна тема, що викликає загальний інтерес, на яку ви мог­ли б зі знанням справи говорити про­тягом вечора, коли ваш чоловік зап­росить вас на вечерю, приміром, зі своїм начальником або клієнтом.

Ваш чоловік буде почувати себе вільно, знаючи про те, про що Ви гово­рите. Будьте готові розказати що-небудь цікаве про свою роботу або про інші справи. Майте про запас хоча б одну кількахвилинну розповідь або, в крайньому випадку, розкажіть анекдот.

Проявіть інтерес до чогось: ентузіазм заразливий. Навіть якщо ваш слухач трохи знає про те, що вас хвилює, йому може легко передатися ваш ентузіазм. Поряд з вами він відчує піднесення й трепет. Ані один чоловік не хоче взяти на себе обов’язок постійно розважати жінку. Він хоче, щоб у неї були власні інтереси в житті й вона теж могла, в свою чергу, розважити його. 

Виявляйте любов до знань

Виявляйте любов до знань та допитливість при будь-якій можливості. Почніть з питань на теми, добре відомі чоловікові, щоб йому було легко на них відповідати. Потім задайте питання складніше. Повага чоловіка до вашого розуму буде рости пропорційно числу розумних запитань, які ви спромоглися довести до його уваги. Поступово у чоловіка виникне велика довіра до ваших думок і висловлювань. Ваші рішення будуть справляти на нього серйозне враження. Ви станете для чоловіка авторитетною і поважною людиною. Надалі поступово й непомітно відбудеться «зближення ро­зумів», вашого та чоловіка, що дуже необхідно для вдалого шлюбу.