Skip to main content

Мій тато

Мій тато – найкращий
Все на світі вміє тато:
І шпаківню змайструвати,
Вміє довгий цвях забити,
Може борщ смачний зварити,
Вміє рибу він ловити,
Мамі дарувати квіти.

У нас дружна сім’я, а на чолі її – наш тато. Я дуже люблю свого батька і хочу бути схожою на нього. Співробітники поважають мого тата за професіоналізм і підтримку. Та й сусіди нерідко приходять за порадою.

Мені подобаються хвилини, котрі ми  проводимо разом. З раннього дитинства тато привив мою любов до тварин. Одним з його найулюбленіших та захоплюючих занять є розведення свійських кроликів різних порід. Батько із задоволення проводить час, піклуючись про них, до того ж  привертає і мою увагу, також. А ще, у нас є акваріумні рибки. Біля них ми разом любимо посидіти та розмовляти. Так хвилини, а то і години проходять непомітно.

Особливо приємно спостерігати, як тато працює. Що б він не робив – чи допомагав мамі в господарстві, чи займався домашніми чоловічими справами – усе він робить із легкістю та упевнено. А головне – працює із задоволенням. У вільний від роботи час тато любить ловити рибу. Разом із дідусем батько буває у різноманітних містах нашого краю у пошуках найсмачнішої риби.
Я люблю свого тата за те, що він до мене добре ставиться, ввічливо до мене  звертається і ласкаво називає мене "Сонечко". Коли я була маленькою, він носив мене на руках, вчив повзати і ходити. Мені здається, що це було дитинство, про яке можна тільки мріяти.

Я вдячна моїм батькам, а особливо татові, за те все, що вони зробили для мене. Тату, пам’ятай, ти – найкращий.

Автор: 

Виконала учениця 10-А класу, Голка Катерина