Skip to main content
Що таке статева розпуста?

Що таке статева розпуста?

Статева розпуста - це таке відношення до статевих органів і їх застосування, яке руйнує власну особистість та суспільство. 

Статеві стосунки можуть зародити нове життя, а можуть, і передати смертельний вірус. Тому це питання життя і смерті! Тут немає місця легковажності. Поняття «вільний секс» - оманливе. Він насправді не вільний, а безвідповідальний секс. При такому коханні є страх отримати венеричну хворобу і страх небажано завагітніти. Хіба можна сказати, що люди вільні, якщо їх зносини супроводжуються страхом? 

Як статева розпуста сприяє деградації суспільства:

  1. Зміна партнерів

Через часту зміну партнерки у хлопця розвивається відповідна звичка. І коли він одружується, то продовжує прагнути до сексуального «різноманіття» з іншими жінками. Це бажання є однією із причин зрад у подружжі. За анонімним дослідженням, в Україні 55% чоловіків зраджують своїм дружинам. Це звісно, руйнує сім’ю. Чоловіки через гіркий досвід стосунків все більше схиляються до шкідливих звичок. Велика кількість дітей виховуються самотніми мамами й не отримують батьківської турботи та прикладу. Відсутність зразка батька спонукає хлопців шукати приклад серед однолітків. І часто такі діти потрапляють під негативний вплив деструктивних підліткових груп. Насправді, біля 85% злочинців виховувалися без батька.

  1. Порнографія

Згідно з висновками дослідження 2014 року, від перегляду порнографії може зменшитися ділянка мозку, пов'язана з насолодою. Дослідники з берлінського Інституту Макса Планка виявили, що ті, хто дивився багато фільмів для дорослих, стали потребувати більше графічного матеріалу для збудження.

Ці проблеми часом переростають в залежність від порнографії. Цей новий термін означає психічний розлад, що характеризується нав'язливим бажанням дивитися, читати і думати про порнографію і тему сексу, в результаті чого знижується якість життя особистості та сім'ї. 

Дослідники з Ньюкаслського університету у Великій Британії вказали на те, що перегляд порно має потенціал руйнування стосунків і заохочує шкідливу поведінку.

Перегляд таких фільмів розвиває збочене мислення і прагнення. Таким чином зростає протиріччя між бажаннями і реальними фактичними цінностями й способом життя особистості. Це збільшує незадоволення, роздратованість та егоїзм, які зменшують якість стосунків в родині та у соціумі. Наприклад, така фундаментальна цінність, як довіра у подружжі, не може бути повністю реалізована. Це може ставати підґрунтям для конфліктів і непорозумінь.

  1. Культура статевої розпусти наносить потужний удар по сімейним цінностям 

Статеві стосунки вже давно не сприймаються як прерогатива сім’ї. Вступати в них поза подружжям стало нормою. Розбещуюча інформація передається через телебачення, рекламу, кіно, музичні кліпи, театр ну і, звісно ж, через соцмережі. Приймаючи це все за норму, ми мовчки погоджуємося з тим, що цей потік несе мільйони життів у безодню розпусти. З цієї перспективи щаслива міцна сім’я починає виглядати чимось примарним і нездійсненним. В результаті численних невдалих стосунків розвивається недовіра до протилежної статі. В такій зневіреності самі прагнення і зусилля, які докладає людина для створення та збереження сім’ї, стають недостатніми. Тому при виниканні труднощів, пари все частіше звертають на шлях розриву стосунків, замість спроб розв'язувати проблеми. 

Статева розпуста – це не норма, а один з найбільших викликів суспільства. Не тільки нашого… мова йде і про світовий масштаб. Це не те, що потрібно замовчувати, створюючи ілюзію, що все гаразд. Лише усвідомивши проблему, в нас з’явиться шанс її вирішити. Так як наша країна дуже молода і ключові інституції ще не сформовані, то фундаментальні зміни робити значно легше. Зробивши це, ми зможемо стати країною, відомою своєю чистою культурою і міцними сім’ями. Такого прикладу зараз дуже бракує Європі та світу. 

Відео автора на тему: "Основні загрози суспільству / Статеві стосунки" можна прослухати за посиланням: https://youtu.be/2YlFzecF0Yk