Незламний дух українського героя
Яскравий представник нескорених українців – Дмитро Лінартович, воїн ЗСУ, учасник бойових дій (служив розвідником у 46-й окремій десантно-штурмовій бригаді, позивний «Світ»), а у мирному житті – актор театру, кіно та дубляжу, викладач КНУ ім. Тараса Шевченка, член Національної спілки кінематографістів України, бард.
Пройшовши горнило війни, після тяжкого поранення, контузії, складної реабілітації Дмитро тримає другий фронт – продовжує свій творчий шлях виступами в різних закладах культури та освіти. Один із закладів, кому поталанило – бібліотека Дружби народів Подільської ЦБС міста Києва. У партнерстві з бібліотекою проведено низку творчих зустрічей з Дмитром Лінартовичем. Його «Малюнок словом» і «Словоспів» почули й побачили учні Фінансового ліцею, СЗШ №6, Спеціалізованої школи №193, читачі бібліотеки, друзі. Приємно, що на виступ Дмитра приходять відомі особистості – народна артистка України Світлана Мирвода, поет, громадський діяч Владлен Ковтун, режисер, телеоператор зйомок Микола Нагорний та інші.
![342371520_9339764036064414_3136630815956591164_n.jpg](/sites/default/files/inline-images/342371520_9339764036064414_3136630815956591164_n.jpg)
![342544088_971711043998901_6234946890570240466_n.jpg](/sites/default/files/inline-images/342544088_971711043998901_6234946890570240466_n.jpg)
![342769890_246194011256246_8204626671597240993_n.jpg](/sites/default/files/inline-images/342769890_246194011256246_8204626671597240993_n.jpg)
![346295462_769820584694961_4455948500639064629_n.jpg](/sites/default/files/inline-images/346295462_769820584694961_4455948500639064629_n.jpg)
У його «Словоспіві» – і одкровення воїна, і щемливі оповіді про життя, про любов і взаємостосунки, і про нас, українців. Хвилюючі, реалістичні, захоплюючі розповіді та унікальне проникливо-натхненне виконання пісень зворушують до глибини душі!
Показ відео, де на ношах, тяжкопоранений воїн – Дмитро Лінартович, у бою за місто Соледар, говорить, що нас, українців, не подолати, ми незламні, – допомогли розкрити його сутність – надзвичайно мужню людину, особистість, справжнього героя сучасності.
Свій «Малюнок» не тільки словом, а ще й душею створює для нас з вами на музично-патріотичних зустрічах український герой, Легінь – Дмитро Лінартович, з позивним «Світ»!
Такі заходи піднімають дух, дають наснагу, віру і надію на краще.
Ірина СОКОЛОВА