У творчій біографії Юлії Сак, та й у особистій, виступи у день власних іменин – не така вже й рідкість. Часто випадало їй брати участь у збірних концертах у різних містах, де вона виконувала уривки з вистав або танцювальні номери. Ці виступи завжди викликали в артистки особливий настрій.

Тож рішення пані Юлії провести святковий захід до Дня народження – не було спонтанним. Він отримав назву «Подарунок долі» і вперше пройшов за програмою, складеною самою іменинницею. Місцем проведення вона обрала затишну й привітну Білу залу Будинку вчених НАН України.

Відгукнулося чимало гостей – очікуваних, приємних, щирих. Ставлення до особистості та творчості мисткині яскраво підкреслювала і кількість квітів, які заносили до зали глядачі та учасники заходу.

Почалося свято з особливого подарунку. Ведучий концерту – співак і актор Віктор Коньяков – оголосив, що Юлія Сак нагороджена орденом Княгині Ольги І ступеня. Відзнаку вручено за духовне відродження України, виховання молоді у патріотичному дусі та жертовну працю на благо Перемоги.

Актриса пригадала, що минулого літа отримала ще один орден Княгині Ольги – цього разу від Православної церкви України. Після бурхливих оплесків розпочався творчий вечір. Першим виступив Віктор Коньяков – у акомпанементі піаністки й композиторки Елли Малахової він виконував популярні українські пісні, а також англомовні хіти у власному українському перекладі.
Далі до слова долучилася сама іменинниця. Юлія Сак, заслужена артистка естрадного мистецтва України, виконала блок авторських різдвяних та новорічних віршів зі збірок «Почуття», «Я – Фенікс», «Біле і Чорне». Авторську поезію пані Юлії можна було не лише почути – охочі могли придбати поетичні збірки після завершення вечора.
Яскравими були й виступи запрошених гостей. Камерна співачка Марія Ліпінська (меццо-сопрано) виконала твори Фернандо Обрадорса та Юрія Шевченка. Оперний співак Дмитро Агеєв (баритон), соліст Національного театру ім. Т. Шевченка, – народну пісню «Гаю, гаю, зелен розмаю» й «Жартівливу пісню» Кліментія Домінчена. Контр-тенор Ігор Іщак із Національного Будинку органної музики виконав твори Франсіса Пуленка та Бориса Лятошинського. Усі солісти – заслужені артисти України. Акомпанувала їм органістка та піаністка Ганна Бубнова.
Наступним номером Юлії Сак стали уривки з вистави «Анна Ахматова. Самотність». Це одна з перших її театральних робіт, присвячена непростій долі видатної поетеси – уродженки України.


Як відомо, Юлія Сак – ще й телеведуча. Тож на сцену запросили гостей її телеканалу «Зірка Фенікса-ТБ». Першим виступив із привітальним словом український художник Андрій Кулагін, відомий далеко за межами України.
Потім почалося справжнє свято весни – попри січневу погоду. На сцену одна за одною виходили автор-виконавець Євгенія Зенюк, письменниця та актриса Наталія Савіна, композиторка й художниця Ольга Марченко-Васильєва (яка прибула з Полтави), доктор психологічних наук Оксана Яремчук, стиліст сакральних прикрас Олена Сонячна, дизайнерка оздоблень Світлана Головчук, співачка і журналістка Галина Ільєва, пасторка Лора Павленко – і, звісно, Юлія Сак як ведуча і творець телеканалу.
У залі лунали привітання, побажання, щирі слова. Усі учасники концерту – також гості «Зірки Фенікса» у різні роки.
Кульмінацією концерту став «Монолог княгині Ольги» за поемою Марії Морозенко. Це була вже третя поява у вечорі цієї символічної постаті. Публіка слухала, затаївши подих, а завершальний рядок – «Постава горда, чути вслід – твердиня» – супроводжувався вибухом овацій.

Після завершення концерту гості мали змогу поспілкуватися на фуршеті – за келихом шампанського та солодощами. Усі зійшлися в думці, що подібні події дарують надзвичайні емоції та залишають глибокі враження.
А що ж сама Юлія Сак? На запитання, чи важливо це для неї, відповіла з усмішкою:
«Мені дуже сподобалося. Хочу тепер на свої дні народження такі концерти проводити завжди!»