Skip to main content
Народні прикмети про кімнатні рослини

Народні прикмети про кімнатні рослини

Що принесуть в дім кімнатні рослини?

 «Грошове дерево» (толстянка)

Всім відомо, що цю рослину купують для того, щоб в домі водилися гроші. Для особливого ефекту рекомендується посадити його в червоний горщик, а на дно покласти кілька великих монет. Майте на увазі, якщо на толстянці будуть переважати дрібні листочки, то в кишені будуть дзвеніти копійки, якщо великі — зашелестять купюри. Якщо товстянка не допомагає вам розбагатіти, заведіть їй друга — плектрантуса. Результат їхньої дружби не змусить довго чекати.

Кактуси

Крім того, що вони поглинають шкідливі випромінювання монітора комп'ютера, це ще й незамінна сторожа. Вважається, що вони з успіхом охороняють будинок від злодіїв і грабіжників. Однак, купуючи кактус, майте на увазі, що ця рослина може своєю колючістью вбити пориви вашої пристрасті. Більш того, кактуси призводять до пияцтва чоловіка. Не можна заводити кактуси і юним дівчатам — вони можуть засидітися в дівках.

Узамбарская фіалка

Ця квітка захищає від хвороб, допомагає вирішувати конфлікти між чоловіком та дружиною. Крім того, вважається, що фіалки чудесним чином взаємодіють з дітьми. Щоб ця квітка «працювала« на сімейне щастя, заховайте її на підвіконні від сторонніх очей.

Хлорофітум

Його народні назви — «бризки шампанського», «сімейне щастя». Розставте ці квіти по квартирі, частіше мийте і обприскуйте їх — і спокійне, щасливе життя вам забезпечено.

Бамбук

Cимвол успіху, завзяття, кар'єрного росту. Він може дати відсіч вашим недругам. Поставте цю рослину на робочому столі.

Папороті

Вважається, що ці рослини захищають будинок від усякої нечистої сили — зурочень, напастей і полтергейсту. Якщо папороть засохла, придивіться до свого оточення: рослина відвела зурочення, тобто відпрацювала.

Фікус

У його компетенцію (особливо мілколистного) входять благополуччя, успіх і добро, спокійна атмосфера в родині. Якщо ви поставите фікус на кухні, це захистить від голоду і бідності.

Традесканція

Це рослина здатна змусити раз і назавжди замовкнути всіх оточуючих вас пліткарів. Але її не можна залишати без уваги. Хоча б раз на тиждень листя традесканції потрібно протирати або обприскувати.

З плющем потрібно бути гранично обережними. У народі його називають «мужегон». Вважається, що це рослина здатна виживати з дому чоловіків: подружні пари розлучаються або конфліктують, дорослі сини їдуть або йдуть. Крім того, врахуйте, ця рослина — енергетичний вампір.

Монстеру ні в якому разі не ставлять поряд з ліжком, особливо в узголов'ї. Рослина вважається енергетичним вампіром. Однак тим, хто страждає від мігрені, воно може допомогти. Сядьте під монстерою, і головний біль мине — ця рослина «смокче» все, від чого людина може захворіти.

Оксаліс допоможе вирішити проб­леми в особистому житті. А для гарантії купите в магазині ще й гібіскус — квітка пристрасті та кохання. Почастіше підходьте до цих квітів і спілкуйтеся з ними.

Якщо вам вже надмірно весело, і через ширину своєї посмішки ви боїтеся за свої вуха, тоді терміново тягніть в будинок калли — вони приносять смуток.

Цитрусові

Їх плоди нагадують одночасно сонце і золото — до багатства і вдачі.