Ера інтернету та гаджетів
Мрієш стати супергероєм? Ласкаво просимо в еру інтернету.
Це справжнє диво нашої планети! Як гадаєте, чи можливо уявити сьогодення без інтернету?
Думаю, що ні, але якщо замислитися над цим питанням, виникає неоднозначне твердження з приводу цього.
Насправді наше покоління точно вже не уявляє життя без цих інновацій, а й справді, навіщо без них жити, якщо вони так допомагають нам. Інтернет став звичною частиною нашого повсякденного життя. Ми використовуємо його, не замислюючись, так як зранку прокидаємося та починаємо передивлятися чати, соціальні сторінки: Instagram, facebook, telegram, viber, почта — це не повний список щоденних сторінок, які ми переглядаємо чи вмикаємо улюблену пісню і поїхали.
Зараз молодь спілкується один з одним, постійно викладаючи свої фото, відео, навіть рекламують свій власний бізнес. Завдяки інтернету ти можеш реалізувати себе в будь-якій галузі, заявити світові про свої захоплення, таланти та плани на майбутнє.
Це реально допомагає в будь-який момент легко та зручно купувати одяг, техніку, квитки, їжу, навіть з доставкою додому. Кілька кліків — і у тебе є будь-яка інформація, музика або фільми. І щоб отримати освіту, теж не обов’язково їхати до столиці, так як інтернет дозволяє створити глобальне середовище онлайн і здобувати освіту безкоштовно.
20 років тому люди про це могли тільки мріяти, а тепер можна побачити у немовляти гаджет замість іграшки. Час технологій дає все, але і може стати ворогом для нас. Якщо в тебе немає внутрішньої дисципліни та чим зайняти себе, інтернет також може стати загрозою. Соцмережі не дають реалістичного уявлення, як насправді живуть люди. Цей своєрідний світлофільтр трохи спотворює справжні кольори навколишнього світу.
За останніми даними Global WebIndex, в середньому люди так чи інакше користуються інтернетом по 6 годин на день, а користувачі мобільного телефону перевіряють свої гаджети в середньому до 150 разів на день!
Ні, це не заклик прямо зараз відмовитися від всіх девайсів і виїхати жити в село, і не потрібно міняти смартфон на кнопковий телефон. Ніяких радикальних рішень приймати не потрібно, але є один варіант. Згадаємо про Digital detox, що це таке.
Як повідомляє «Вікіпедія»: «цифровий детокс (Digital detox) — період часу, коли людина свідомо відмовляється від використання смартфонів, комп’ютерів, планшетів та інших пристроїв з метою зняття стресу, понурення в реальне спілкування, творчість або роботу».
Якщо ви готові до Digital detox (інформаційного детоксу), ось вам кілька простих лайвхаків:
— Приймайте їжу без телефона. Кожень день. Завжди;
— лягайте спати без свого смартфона або планшета. Це можливо;
— вибирайте особисту зустріч замість переговорів по цифровим гаджетам;
— вимикайте звук в додатках;
— відмовтеся від звички механічно перевіряти телефон кожні 10 хвилин;
— встановіть обмеження за часом користуванням тим чи іншим додатком;
— віддайте перевагу паперові книги електронним, згадайте про дитячі ігри, наприклад, «Крокодил».
Як вам?
Живіть свідомо, в реальному світі, з його смаками, запахами, звуками, красотами і проблемами. Якщо постійно зависати в астралі, то життя пронесеться повз вас з світловою швидкістю. Зупинись і подивися навколо.