Я пишаюся своїм татом!

Роботу виконала учениця 2-Б класу Охтирської гімназії Охтирської міської ради Сумської області Ільченко Анастасія
---------------------------------------------------------------------------------------
Ось і випала мені нагода розповісти про свого тата. Мій тато – військовослужбовець. У нього відповідальна робота. Він служить Вітчизні. Звичайно, мені подобається, що мій тато - мужній чоловік, - який знається на техніці, уміє швидко приймати правильні рішення в складних ситуаціях, організувати виконання покладених завдань, узяти на себе відповідальність за життя та долю інших людей. Однак, коли тато вдома – то найкращий час! Адже тоді починається справжнє свято.

Наша сім’я полюбляє відпочинок на природі. Ми часто їздимо до річки, ходимо до лісу. Я дуже люблю купатися, а тато навчає мене плавати. Він показує, як триматися на воді, а потім я пливу від берега до нього. Тато трохи хитрує, непомітно відходячи далі від берега, але я ту хитрість помічаю. Однак не боюся, бо знаю, що сильні руки тата завжди вчасно мене підтримають. Також мені подобається разом із ним ходити лісом, збирати гриби, запашні лісові суниці. Тато робить з них маленькі букетики або маленькі «шашлички», наколюючи ягоди на травинку, та дарує їх нам з мамою.

Також усією сім’єю ми полюбляємо подорожувати автомобілем. Мій тато – вправний водій, який завжди піклується про нашу зручність та безпеку. Він розповідає мені та старшому брату Владиславу про правила поведінки на дорозі, вимагає, щоб ми їх дотримувалися, пояснюючи, чому це необхідно.

Найбільше мені подобається подорожувати з татом до моря. А вже відпочинок на морі – то справжнє свято! Це й прогулянки катером, і веселі водні гірки, і подорожі в таємничі гірські печери... Тато завжди піклується про те, щоб відпочинок нам запам’ятався. І йому це вдається!

Я пишаюся тим, що маю саме такого тата, турботливого, сміливого, уважного.