Я пишаюся своїм татом!

Я пишаюся своїм татом

Ритікова Олеся Олександрівна, учениця 5-А класу Охтирської гімназії
------------------------------------------------
Я дуже люблю свого тата! Він – найдорожча для мене людина. Його звуть Олександр. Він дуже добрий, працьовитий та дбайливий. Щоб забезпечити свою родину всім необхідним, тато дуже багато працює. У свій час змінив кілька професій. Спершу заробляв футболом, а коли дізнався про те, що незабаром на світ з’явиться його перша донечка, покинув усі свої досягнення у футболі та поїхав на заробітки. Москва, Київ, Кошир, Ступин, Харків... За ці три роки він часто приїжджав з далекої Росії та різних куточків України до Охтирки, щоб якнайбільше часу проводити зі своїми дівчатами.

У даний час тато займається підприємницькою діяльністю. Вільний від роботи час проводить із родиною. Навіть на гру у футбол він завжди бере нас, а для мене це прекрасна нагода спостерігати, як батько забиває голи. Він і мене навчив ганяти м’яча.

Зараз й татко – найщасливіший батько в світі! Нещодавно в нього з’явилася друга донечка це дівчинка на ім’я Софійка. Він ласкаво називає її Софуня. Він дуже турбується і про неї, і про нас: забезпечує всім необхідним та виконує будь-які наші забаганки. Для нього найголовніше в житті – бачити щасливі посмішки своїх доньок!

Мій тато – найкращий! Тому що він турботливий батько, люблячий чоловік, гарний син та вдячний онук! Я пишаюся своїм татусем!