Я пишаюсь своїм татом!

Убоженко Ніна, учениця 5-Б класу
-----------------------------------------------------------------
Для кожного з людей мама і тато - завжди найкращі. Але я впевнена, що такого тата, як у мене, немає ні в кого.

Звуть його Сергій Миколайович. Він сучасна, освічена людина. Закінчив школу на відмінно, технікум – з  червоним дипломом, Харківську академію та Сумський університет. Працювати починав на заводі, останні п’ятнадцять років працює в нафтовиків, кілька років очолює фінансовий відділ.

Мій татусь – майстер на всі руки. Уміло поводиться з деревом. Облицювати парадну, обшити вагонкою дитячі спальні, дерев’яні підвіконня – усе в нього виходить дуже гарно і  «на совість». Ще тато майстерно робить вироби з металу. Переголи та альтанки під мамини троянди, підставки під горщики з квітами, фігурні решітки на паркани та бесідку – усе виконає зі  смаком, вкладаючи вміння та майстерність.

Тато пропагує здоровий спосіб життя. Він  займається підводним плаванням, любить кататися на лижах, ковзанах, привчає нас до спорту та навчає, що треба робити, щоб прожити повноцінне життя. Татом посаджений чудовий сад, у якому ростуть дерева: персики, груші, черешні, сливи. Мабуть, немає такої людини, яка не любить плоди сонячної лози – винограду. Моїм татом облаштований виноградник, на якому росте й плодоносить близько п’ятдесяти сортів винограду. Наші найулюбленіші сорти - це „Ніна” та „Ксенія” (на честь мого та імені моєї мами). А плоди таких тропічних рослин, як гранат та інжир, в Охтирці, напевно, тільки ми можемо зірвати прямо з куща. Не можливо написати, яка то смакота!

Але не подумайте, що за цими заняттями в тата не вистачає часу на дітей. Кожного вечора  ми спілкуємося всією родиною. Тато перевіряє домашнє завдання не тільки в мене, а й у моїх братів.  

Такого тата немає ні в кого! Я ним дуже пишаюся!