Я і мій тато

Я хочу розповісти про свого тата. У нас дружна сім'я. Ми з мамою  любимо нашого татка, тому що він дуже - дуже любить нас.

Мого тата так як і мене звуть Олександром. Він працює начальником охорони. Його організація охороняє величезний завод у великому місті. Працює багато, сумлінно. Через це вдома буває рідко. Я дуже сумую за ним. Але коли він приїздить ми увесь час проводимо разом. Улітку їздимо відпочивати, допомагати бабусі і дідусеві. Мої батьки відкладають усі свої справи й завжди грають разом зі мною.

Мій татко – найкращий  вигадник різних ігор! У нашої родини дуже багато друзів. Ми часто ходимо в гості, також нас відвідують мої братики: Саша, Арсеній, Владислав, Єгор і сестричка Анастасія, яких я дуже люблю. Тато завжди вчить мене підтримувати щирі стосунки з усією нашою родиною, тому що тільки рідні люди завжди допоможуть у скрутну хвилину.

Мій тато суворий і добрий. Він розмовляє зі мною по - дорослому. Розуміє все: усі мої проблеми, завжди вислухає уважно, порадить, щось підкаже. Ми разом з татом допомагали проводити ремонт дідусеві, де я багато чому навчився.

Ми завжди з нетерпінням чекаємо татових вихідних днів, тому що знаємо, що на нашу сім'ю чекає цікавий сюрприз, приготовлений татом.

Він найкращий тато на світі!