Мій тато найкращий

Воронька Віка
--------------------------------------------------------------------
Напевне, немає рідніших на землі людей, ніж батьки. Вони поряд із нами від самого народження: дбають, піклуються, люблять так, як ніхто на світі… Батьки ладні зробити все заради нашого щастя. І ми, діти, маємо бути вдячними за це.

У нас велика та дружна родина… і це завдяки мудрості матусі й мужності, терплячості батька. Тато, батечко, татусь — ці слова знайомі мені з самого дитинства. Від них віє спокоєм, радістю, добротою… З перших кроків життя мене оточували батьківське тепло та ласка. Тато завжди зі мною поруч: і в радощах, і в труднощах.

Я вважаю, що один батько вартий більше ста вчителів, оскільки в школі в мене багато наставників, але лише рідний тато може посварити і в той же час дати мудрий, змістовний, добрий урок своїм дітям. Мого тата звати Олег Володимирович. Мені подобається його зовнішній вигляд. Він високий, стрункий, красивий. У нього голубі очі. Я його дуже люблю й не уявляю життя без нього. Мій батько турботливий, ніжний. Він є прикладом людини, яка все робить задля добробуту своєї родини.

Щодня, приходячи додому з роботи, батько намагається поспілкуватися з кожним членом сім’ї, поцікавитися нашими справами, дати слушні поради. Для мене й для всієї родини це дуже важливо, оскільки ми бачимо й відчуваємо татову любов, увагу й тепло.

Я переконана в тому, що без доброго батька немає доброго виховання. Татусь завжди докладає багато зусиль задля спокою, миру й злагоди в нашій родині.

Я дуже пишаюсь своїм татом за його працелюбність, турботливість мудрість, за все те добро, ласку й любов, що він дарує нам. Залишаючи батьківський дім, не забуду озирнутися й подякувати йому за все…