Мій тато – найкращий!

Гузенко Владислав , учень 6-А класу
-------------------------------------------------------------------
Я хочу розповісти про свого тата. У нас сім'я невелика, я і Анна. Ми всі любимо нашого татка, тому, що він дуже - дуже любить нас.                                                           

Нас, своїх діток, тато привчає до спорту.   Часто  ми разом відпочиваємо, він вчить нас кататися на звичайних ковзанах, на роликових ковзанах,  лижах, разом плаваємо в басейні, а влітку в річці.Вже два роки поспіль, узимку, татко возить нас на канікули в Карпати. Там  ми катаємося на гірських лижах! Татко катався з високих гір, а ми з сестричкою з вісно з  тренером. Наш тато строгий інадзвичайно добрий водночас. Він розмовляє з нами по - дорослому. Розуміє   всі наші проблеми, завжди вислухає уважно, порадить, щось підкаже. А ще, ми всією сім'єю любимо їздити на Чорне море, на дачу, де нам буває всім дуже весело, тому, що   батьки відкладають усі свої справи і завжди грають разом з нами. Наш татко найкращий вигадник різних ігор!

Ми живемо  дружно, цьому теж нас навчили   тато і мама. Анюта ходить в дитсадок, а я, Влад, навчаюся в 6 класі. Молодша сестричка мене слухається, а я їй допомагаю у всіх її справах: ліпити, клеїти, вчити цифри і букви. Я намагаюся допомагати їй так, як мені допомагає мій тато. У нашій сім'ї не люблять, якщо ми сваримося між собою, тому  ми намагаємося бути дружними, щоб радувати наших батьків. Ми завжди з нетерпінням чекаємо настання вихідних днів, тому що знаємо: усіх чекає якийсь цікавий сюрприз, приготовлений нашим татом: Гузенком Андрієм Миколайовичем. Він найкращий тато у світі!