Мій тато – найкращий!

Володіна Аліна , учениця 6-А класу
-------------------------------------------------------------
Це моя родина – дружна,активна, весела та винахідлива: тато, мама, брат і я ,найменша – Аліна. Сьогодні мова піде про мого тата – найкращого тата у світі, адже я його найулюбленіша донечка - його Сонечко. Чому найкращий, зараз розповім !

Коли я ще була маленькою «Крихіткою» він носив мене на руках, і підкидав високо-високо. У мене перехоплювало подих, я верещала від задоволення, падаючи в міцні татові руки. На своєму подвір’ї ми всією родиною граємо у футбол. Це так весело! І хоча я й мала, і плутаюся під ногами дорослих, я ніколи не відчуваю себе ображеною. У нас немає таких суворих правил гри як у справжніх гравців, наше правило це - жарти, відпочинок і піддавки з боку тата і братика.

Татусь дбає про родину, щоб було затишно, зручно в будинку. Мені здається, що він уміє все на світі. Завдяки турботі тата та нашій підтримці ми створили в себе наш острівок відпочинку та затишку: чудовий квітник, гарні доріжки, нічні ліхтарики – що світять до альтанки біля якої стоїть мій любий надувний басейн, гойдалка та мангал. Це місце наш відпочинок у спекотні літні дні. Тому влітку тато завжди називає мене Русалочкою, і обіцяє виловити мене з води сачком.

А ще наш тато великий романтик та мандрівник. У перші весняні дні він завжди везе нас до лісу : ми слухаємо як під кроною дерев тече «сік», як кров по венах, шукаємо перші первоцвіти, слухаємо як шумлять дерева й перегукуються перші пташки. У лісі тато почувається як вдома, він справжня енциклопедія знань. Я навіть, зрідка відчуваю себе Машою з однойменного мультика, коли тато показує мені сліди тварин на землі.

Мій тато надійний, поруч з ним я почуваюся впевнено та захищеною . А ще тато завжди мене підтримає, підкаже, вислухає. Мені здається ,ні я впевнена, що кращого ніж мій тато не знайдеш в усьому білому світі. Я його дуже-дуже люблю, і сумую коли йому доводиться від’їжджати у відрядження.