Мій тато – найкращий!

Я пишаюся своїм татом

Берлет Анна
----------------------------------------------
Мій тато – найкращий

Мій тато все на світі може,

Я хочу буть на нього схожа.

Найближчими і найдорожчими людьми у світі для кожної людини у будь-якому віці є її батьки. І я, ще зовсім маленька дівчинка, твердо переконана в тому, що справжня повноцінна сім’я повинна бути очолювана наймужнішим, найрозумнішим, найсправедливішим, найкращим - татом.

Я – щаслива людина, тому що мій тато – найкращий. Його звати Максим, від латинського «максимус» - «найбільший». У нього найбільше серце в світі, адже заради мене, мого братика і мами він готовий на все. Тато неодноразово доводив нам свою любов гарними, добрими, шляхетними вчинками.

У нашій родині завжди панує атмосфера ласки і турботи. Це завдяки моєму татові, тому що він відкритий і доброзичливий чоловік, який любить життя і дарує радість своїм близьким щохвилини. Я з великою насолодою спостерігаю, як він старанно працює на подвір’ї, як енергійно допомагає мамі по господарству, як, насупивши вольові брови, переглядає пресу, як, затамувавши подих, спостерігає за футбольним матчем, як, переповнений ніжності, підкидає мого братика високо вгору, як жваво жестикулює, ілюструючи мені умову задачі у підручнику, як його очі світяться від щастя, коли ми родинним колом влаштовуємо пікнік у лісі чи біля річки.

У мого тата щира і симпатична посмішка. Коли він сміється, здається, сміється все навколо. Він – оптиміст, який творить майбутнє власними руками. Ми з братиком дуже любимо свого тата і хочемо бути на нього схожими. Моє найзаповітніше бажання - щоб мій тато завжди посміхався.