Мій тато – найкращий!

Мій тато – найкращий!

Шушман
---------------------------------------------------
Мій тато - найкращий. Він проявляє себе як надійний, ініціативний, дужий, розумний, товариський, щирий, вимогливий... Цей перелік можна продовжувати безкінечно, і все це про мого тата, Шушмана Андрія Васильовича. Він для мене взірець у всіх справах.

Наша сім’я тримається на татові. Він усьому голова: і пораду дає, і підтримує в будь-яку хвилину.

Як і я, тато мріяв з юних літ стати державним службовцем. Його дитинство пройшло в мальовничому селі Охтирського району Старій Іванівці. Бездоріжжя та віддаленість від траси дали поштовх до того, щоб змінити це жахливе становище. Тому він зараз займає посаду голови Староіванівської сільської ради та приводить в порядок місцеву територию.

Оскільки виріс він у селі - роботи не боявся. Змалечку доглядав за худобою, майстрував та лагодив загороди. Навчався тато в Охтирській школі-інтернаті (зараз Охтирська гімназія - школа,у якій навчаюсь я), де і був переможцем із шахів, багатьох обласних олімпіад із важкої атлетики, закінчив інтернат із золотою медаллю. Мені є чим гордитися за тата.

Мій тато найкращий ще й тому, що його поважають на роботі як висококваліфікованого працівника. Займаючи відповідальну посаду, він і колегам дає потрібні поради. Усі думають, що він суворий, але це через його відповідальну роботу.

Кожного дня тато виділяє час, щоб розповісти мені про своє дитинство, в якому не було ні мобільних телефонів, ні комп*ютерів, ні цифрових фотоапаратів. Може, це й розвинуло його здібності дивитися на світ по-іншому.

Хоч татко й працює майже цілий день, часто у відрядженні, а як прийде додому - радість настає. Я живу з рідними батьками й завдячую їм за своє щастя в дружній родині. Я не хизуюсь, просто бажаю всім, хто прочитав мою розповідь, відчути захоплення та гордість за мою родину. Адже у нас ідеальна сім*я: мама, яка завжди зігріє своєю любов*ю, надійний тато та троє непосидючих нас - "малюків", для яких будь-яка робота не складає великих труднощів.