Мій тато найкращий

Один тато значить більше, ніж сто вчителів.

Д. Гербер

Ви запитаєте який же мій тато? Я відповім: «Найкращий, найсильніший, найрозумніший, най… най…най..!!! Я можу дуже довго згадувати події, котрі були важливими в моєму дитячому житті. Незабутнє враження залишилося від моєї першої поїздки на легковому автомобілі (за кермом). Сидячи у тата на колінах, ледве виглядаючи із-за керма, їдучи по польовій дорозі й залишаючи за собою куряву… Я уявляв себе непереможним Маквіном. Це було моє перше свідоме відчуття ДРАЙВУ.

А перша нічна рибалка!!! Загадково, трішки страшно вночі. Багаття потріскує, закипає чайник, пахне піджарене сало і хліб, а поряд у річці в сітці хлюпає улов. Перший мій схід сонця на природі і міцний здоровий сон в наметі. Все як у Всеволода Нестайка.

Інколи тато бере мене на роботу. Мені дуже цікаво там. Я почав розуміти, як нелегко заробляти кошти. Лише завдяки тому, що мій тато розумний, наполегливий, чесний, вміє аналізувати ситуацію він успішно займається своєю діяльністю. Завдяки цьому в мене вже була можливість порівняти Азовське, Чорне, Червоне, Середземне, Егейське море і Індійський океан. Милуватися зимовими Карпатами з висоти лижної траси і перехоплюючи подих нестися на гірських лижах. Відвідавши Грецію, Єгипет, Хорватію, Турцію, Обєднані Арабські Емірати, Росію, я зрозумів наскільки різноманітний може бути світ. І тепер у мене є велике бажання об’їхати всю земну кулю.

Не можу не згадати, прагнення мого тата забезпечити мене всім необхідним, влаштувати мені свята, приємні несподіванки. Його чоловічі розмови зі мною, вчать мене, змушують задуматися та проаналізувати свої дії. Тато прагне підбадьорити мене, відмітити мої успіхи та навчити самому відповідати за свої вчинки. Він вважає, що кожен чоловік мусить вміти ставити перед собою ціль і досягати її. Чесно кажучи це непросто, і в мене не завжди вдається, але я стараюсь. Тато заохочує мене висловлювати свої думки, бажання, і з повагою ставиться до них. Своїм зразком він показує, як необхідно ставитися до маленьких дітей, моєї мами, старших людей. Його імя Віктор, означає переможець. І це про нього!!! Я маю повне право будувати своє власне, успішне життя сам. Я це буду робити, і я знаю, що батьківська школа мені в цьому допоможе. Бо мій тато НАЙКРАЩИЙ!

Автор: Черненко Вячеслав