Мій тато

Коли я згадую своє дитинство, завжди бачу поряд із собою батьків. Вони в мене найкращі! Я з гордістю можу сказати , що я щаслива людина , бо маю  люблячих і розуміючих маму і тата . Я дуже їх люблю й завжди буду ними пишатися .

Матуся  говорить , що я зовні та вдачею схожа на тата . Це справді так , адже ми народилися з різницею всього в тиждень і маємо один зодіакальний знак . Ми – леви . Як справжній лев , мій татусь дуже сильний , спритний і цілеспрямований . А ще він дуже розумний і талановитий . Він багато працює . Мій татко завжди думає про те , щоб родина  була всім забезпечена. Він любить робити нам приємні сюрпризи.

Його хобі – полювання , риболовля та бджільництво. Узимку він , немов з казки про дванадцять місяців , іде в ліс ї завжди приносить здобич. Восени  та навесні татусь пригощає нас рибою та раками , а ціле літо побувши декілька хвилин біля вуликів , тато як казкар несе щільник і мед . Ось так ми цікаво живемо і якого гарного тата  я маю . Я завжди буду вдячна йому і впевнена , що завжди буду його цінувати . На мою думку мій татко вже зараз це відчуває і розуміє . Всі найкращі риси я візьму тільки у своїх батьків і буду завжди їх безмежно любити.