Федерація жінок за мир у всьому світі

Національна Рада жінок України — Великому Кобзарю

Уже стало багаторічною традицією вшановувати Тараса Шевченка в День Незалежності України 24 серпня кожного поточного року в Каневі на Тарасовій (Чернечій) горі Національною Радою жінок України. В день, якому він посвятив все своє життя.

Стержень

Судьба подарила мне встречу с этим человеком не случайно. Около двух лет назад я посетила Елену Алексеевну с группой своих подруг-волонтеров из «Федерации женщин за мир во всем мире».

Напередодні Дня матері проходить Міжнародна конференція

Навесні, коли починає зеленіти трава, коли дерева вбираються в листя, радують око перші квіти, світ стає світлішим, добрішим і досконалішим. Навесні дарують квіти зі словами вдячності жінкам, матерям і донькам наші мужні й сильні чоловіки. Саме навесні вшановують жінок, матерів. Бо саме жінки надихали й надихають чоловіків на подвиги.

VІІ щорічна Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру»

Напередодні Дня матері у Києві в готелі «Прем’єр Палац» відбулася VІІ щорічна Міжнародна конференція «Роль світової миротворчої жіночої спільноти у побудові сталого миру».

Круглий стіл на тему «Сім’я та суспільство: вплив на виховання дітей»

Міжнародний благодійний фонд допомоги та дружби разом з Федерацією жінок за мир у всьому світі провели круглий стіл на тему «Сім’я та суспільство: вплив на виховання дітей». Посли Миру, представники Міжнародної громадської організації Федерації жінок за мир у всьому світі з Японії, США, Росії та України об’єднались з єдиною метою – обмінятись думками з приводу створення належних умов для виховання дітей, привернути увагу суспільства до проблем підростаючого покоління.

«Міжнародна конференція світової жіночої миротворчої спільноти»

Весна… Перші квіти… Усміхнені обличчя. Цієї пори чарівнішими стають жінки. Саме навесні вшановують Жінку-Матір.