«Веселі серця»

Напередодні свята Дня Святого Валентина ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» провела мастер-клас по виготовленню сердечок у Центрі соціально-психологічної реабілітації на Полярній 7-а. Наш волонтер Реґіна Гаріфулліна показувала техніку пошиву виробів. А також вчила дітей як користуватися клей-пістолетом. Діти разом з  Регіною та Наталією Ільїною шили наповнення для своїх домівок з любов’ю, бо створювали серця із тканини. Їм допомогала волонтер ГО «Федерації жінок» Юлія Шитова.

Діти доволі швидко наповнювали тканину та зашивали її. Виходили дуже милі сердечки з липучками на ручках.
Після майстер-класу наші добрі друзі Наталія Веселицька з Юрієм Дрюченко, представники проекту "Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій", подарували дітям «Будиночки Щастя», від дітей, які навчаються в 2-Б класі спеціалізованої школи I-III ступеню №138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу Шевченківського району міста Києва.для того, щоб в них дійсно з’явилися батьки та домівки, де їх будуть любити. Хтось із дітей роздивлявся свій будиночок у кульочку, а хтось його діставав та уважно та здивовано розглядав.

До належного вигляду “Будиночки Щастя” для мешканців Центру   довели разом Наталія Веселицька та Ірина Дживаго:  пофарбували, полакували, запакували в прозорі кульочки та зав’язали золотими мотузочками.
Нашому приходу зраділи і діти, і вихователі. 
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар