Турботливі руки матусі

Данилом Тимченком волонтери ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» познайомилися ще кілька років тому. Весь цей час  ми  підтримуємо  зв'язок  з родиною, запрошуємо на наші майстер-класи та інші події. І за ці роки Данило не просто виріс, а вже помітні значні поліпшення у його розвитку.

Раніше на сторінках газети ми вже писали про Анну Гайдар та її сина Данила. Вони переселенці з Алчевська. Коли сім'я переїхала до Києва у 2014-му, хлопчик практично не міг сам пересуватися, і Анна носила його на руках.

Діагноз лікарів, поставлений Данилку, просто ставив в глухий кут. Тому не так просто було влаштувати дитину в звичайну школу. Зараз Данило продовжує вчитися в 168-й школі, відвідуючи 5-й клас.

Звичайно, не можна сказати, що у його 11 років всі проблеми зникли. Але, періодично зустрічаючись з Данилом, можна побачити, що дитина подорослішала. Він набагато впевненіше пересувається завдяки заняттям спортом та грою на піаніно, пальці і руки стали вже більш розслаблені.

Як же могли відбутися такі чудеса?

Любов його матусі, Анни, постійні зусилля та турбота роблять свою справу. Влітку в сім'ї з'явилася можливість поїхати по путівці в Одесу, в санаторій «Чкалов». Ця поїздка стала першим поштовхом до оздоровлення — морська вода і клімат допомогли в реабілітації хлопчика. Данило ходить у 2-й клас музичної школи №36. Його викладач по фортепіано, Олена Володимирівна, бачить суттєві зміни в розвитку дитини. Данило вже здавав іспит зі свого предмета. Також він дуже любить ролики. Часто виступає з віршами та співає.

На думку лікарів, потрібно саме в цей час, до 14 років, якомога більше розвивати Данила. Зараз йде формування кісток, відбувається швидке зростання хлопчика-підлітка, тому необхідно інтенсивно займатися з ним в реабілітаційному центрі.

ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» періодично надає адресну допомогу Данилові. У грудні, напередодні його дня народження, ми звернулися до наших добрих друзів із ательє «Скай» —Гіляни та Мар’яни, щоб зшити Данилу шкільний костюм: з джинсової тканини на флісовій підкладці. Тепер хлопець відвідує школу в теплому одязі.

Данилу дуже сподобався майстер-клас Світлани Шукшиної з розвитку правої півкулі. За допомогою своєї мами він зміг намалювати маленький шедевр.

Напередодні Нового року Данило з мамою Анною  прийшли  на новорічне свято в парк батутів
«Скай-парк», який знаходиться в ТЦ «Дрім Таун-2». Це чудове дійство разом з керівництвом «Дрім Таун-2» проводив наш партнер «Родинний дім». Діти, які прийшли на свято, отримали задоволення, а також солодкі подарунки.

Наша дружба з Данилом та його мамою продовжується. Сподіваюсь, що і надалі ми знайдемо можливість для проходження реабілітації.

 
Галерея: 
Читайте також: 

Додати новий коментар