Дань нашим захисникам

День Незалежності України! Це свято з легким присмаком суму, адже століттями тривала боротьба за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови та культури. Вже впродовж 27 років ми, українці, відзначаємо цю знаменну подію. 

Згідно з Указом Президента України на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності в столиці України був проведений військовий парад. З року в рік свято стає все більш масштабним, значущим і цікавим, додаються нові традиції. Цього року під час військового параду Хрещатиком крокували підрозділи від 15 країн-партнерів, більшість яких з країн — членів НАТО. Військовий парад не тільки дань святу, нагадування українцям про здобутки і перемоги минулого, втрати й трагічні сторінки у розвитку та становленні країни як самостійної держави, але й виховний акцент для молодого покоління: цінувати свою країну, не забувати про своє коріння і бути справжніми патріотами. Як святий обов’язок кожного захищати свою Батьківщину, так і обов’язок кожного свідомого українця всебічно підтримувати своїх захисників — ділом і словом. 

Командування центру, всі пацієнти госпіталю щиро висловлюють подяку нашим невтомним волонтерам, зокрема Іванні Поровській, за сприяння в організації прекрасного зіркового концерту до Дня Незалежності, що відбувся 15 серпня біля «Патріотичної альтанки» госпіталю.

Святковий концерт під гаслом «Для вас, Герої! За врятовану Україну!» зібрав молодих, але досить відомих зіркових артистів естради. Як сказав організатор цього святкового дійства Кирило Коваль: «Це мала дань нашим Захисникам. Тут зібрався гурт відомих артистів, небайдужих людей, які мають активну громадянську позицію і які знають, якою хочуть бачити свою країну». Він уже не вперше влаштовує такі концерти для наших ветеранів, військово-службовців із зони бойових дій на Сході країни, які проходять лікування. Особливо зворушливо було бачити, як хлопці впізнавали його та деяких артистів з минулих концертів: робили світлини, обмінювалися враженнями і контактами. Присутні отримали море позитиву, моральну «перезагрузку» від гумористів «Мамахохотала-шоу» дуету «Не родственники» та сатиричних мініатюр популярного дуету з Одеси «Брати Шумахери». Відомий репер ЯрмаК своїми піснями та відвертими роздумами згуртував навколо себе однодумців, прихильників свого таланту, і, по завершенні концерту, хлопці довго ще його не відпускали, спілкувалися та фотографувалися на згадку. Всі артисти кожен свій виступ щиросердно супроводжували словами вдячності і підтримки, вклонялися захисникам за їх жертовність. Протягом концерту волонтери щедро пригощали воїнів соками, мінеральною водою, солодкими напоями, а по завершенні була традиційна гаряча та запашна піца. 

До свята долучилася «Національна рада жінок України»: відома колекціонерка українського рушника та хустки, заступник головного редактора журналу «Справи сімейні» Людмила Грабовенко та координатор проектів ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Наталія Ільїна. Жінки подарували кожному військовослужбовцю комплект нових випусків сімейного журналу, запросили всіх загадати бажання біля старовинної хустки, що має свою легендарну історію та запланували низку тематичних заходів уже на вересень. 

Щоб повною мірою оцінити важливість таких заходів, потрібно бачити очі наших воїнів, відчути підйом позитивних емоцій, сміх, простежити, як відкриваються їхні серця до спілкування.

Тож побажаємо найшвидшого одужання нашим захисникам і нехай свято Незалежності серпневим запахом українського хліба принесе у кожен дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів усім нам у наших щирих та благих починаннях. Слава Україні! 
Читайте також: 

Додати новий коментар