Волонтер

СВІТОВА СПІЛЬНОТА ЗНАТИМЕ ПРАВДУ ПРО УКРАЇНУ

Знов весна в Україні. Та, попри всі сподівання, вона не несе довгоочікуваний мир на Донбасі. Більш того, ситуація загострюється і, як не дивно, разом з тим стрімко згасає інтерес до нас світової спільноти. Українці лишаються сам на сам із бідою. Тому Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі», яку очолює Тетяна Юріївна Коцеба, черговий раз піднімає питання миру на найвищий рівень і робить все можливе, аби прискорити миротворчий процес. У межах щорічної міжнародної конференції, що зібрала біля тисячі делегатів з різних куточків України, а також представників різних держав світу, здійснилося важливе виїзне засідання у Київську область, з метою поглиблення співробітництва на підставі побаченого і почутого від самих потерпілих під час конфлікту на Донбасі.

Творіння Господа – людина

Антон Дубішин – герой моєї сьогоднішньої розповіді. Він дуже відкрита людина, проста та жадаюча спілкування зі світом. Від народження Антон – особливий. І таким він сам себе почав усвідомлювати років із чотирьох. У десять місяців лікарі поставили малюкові безповоротний і непоправний діагноз: «Спінальна аміотрофія Вердніга-Гоффмана. Рання дитяча форма».

Ми — «Особлива команда»

Громадська організація «Особлива команда» з'явилася в листопаді 2017-го. Її членами та представниками є сім'я Дубішиних — Антон Валерійович (голова) і Наталія Григорівна (помічник). До цього часу ця сім'я займалася допомогою і волонтерством без організації. Починаючи з 2008 року, вони приймали участь у благодійних аукціонах, концертах, ярмарках. Продавали ручні вироби, а виручені кошти йшли на допомогу діткам з інтернатів та дитбудинків. З початку бойових дій на сході України Антон з мамою Наталією почали допомагати військовим. До військового шпиталю вони привозили бинти, крапельниці, медичний спирт, шприци, смаколики, а також ходили по палатах і спілкувалися з пораненими. Хлопцям на фронт Антон та Наталія передавали через волонтерів різні харчі, медикаменти, дитячі виробки, аптечки, випічку, тактичні навушники і т. д. Іноді Антон навіть стоїть у «Сільпо» і особисто займається збором продуктів.

Антон Дубішин - волонтер за покликанням.

Антон Дубішин – герой моєї сьогоднішньої розповіді. Він дуже відкрита людина, проста та жадаюча спілкування зі світом. Від народження Антон – особливий. І таким він сам себе почав усвідомлювати років з чотирьох. У десять місяців лікарі поставили малюкові безповоротний і непоправний діагноз: «Спінальна аміотрофія Вердніга-Гоффмана. Рання дитяча форма».

Масляна-2018. Вшановуємо захисників!

Коли збігає день і під завісу вечора, до самої ночі тобі все ще хочеться його перегортати — кадр за кадром, і від пережитих хвилювань, втоми відчуваєш задоволення, це — щастя. Саме такі дні, хвилини ми пам’ятаємо, цінуємо і довго тримаємо при собі, а потім вони лягають у нашу скарбничку життя. Пам’ятним днем із такої «життєвої скарбнички» стане для усіх його учасників святкування Масляної-2018. Вечір вшанування наших захисників відбувся 13 лютого у приміщенні клубу військового госпіталю (НВМКЦ «ГВКГ»).

Турботливі руки матусі

Данилом Тимченком волонтери ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» познайомилися ще кілька років тому. Весь цей час ми підтримуємо зв'язок з родиною, запрошуємо на наші майстер-класи та інші події. І за ці роки Данило не просто виріс, а вже помітні значні поліпшення у його розвитку.

«Веселі серця»

Напередодні свята Дня Святого Валентина ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» провела мастер-клас по виготовленню сердечок у Центрі соціально-психологічної реабілітації на Полярній 7-а. Наш волонтер Реґіна Гаріфулліна показувала техніку пошиву виробів. А також вчила дітей як користуватися клей-пістолетом. Діти разом з Регіною та Наталією Ільїною шили наповнення для своїх домівок з любов’ю, бо створювали серця із тканини.

Масляна – 2018! Вшановуємо – Захисників!

За ініціативи ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» її Голови пані Тетяни Коцеби, координатора проектів пані Наталії Ільїної, за підтримки волонтерів «Мешканці Сирцю» - офіс О.Бродського, ТОВ «Видавничий дім «Справи сімейні» - заступника головного редактора пані Людмили Грабовенко, колективу клубу шпиталю - команди небайдужих, ініціативних українців це свято набуло по - особливому теплих рис, і, спонукало до душевного спілкування

Шеф -кухар Віктор Перехрест

Мій девіз – радувати людей Знайомство з Віктором Перехрест відбулося через його друга – Едуарда Томільченко, молодого режисера. Стаття про нього була опублікована у випуску №12, 2017 року. Віктор одразу відгукнувся на прохання зустрітися, що для мене, чесно кажучи, було трохи несподівано. Перед зустріччю я подивилася інформацію про Віктора в інтернеті, побачила, що він учасник шоу на каналі СТБ «МастерШеф» 4-го сезону, і вирішила, що він досить відомий, «пропіарений» молодий чоловік, про якого всі вже знають. Але при зустрічі переді мною постала зовсім інша людина.

Міжнародний жіночий благодійний фонд «За виживання»

Ця неурядова, неприбуткова громадська організація опікується 150 малозабезпеченими людьми поважного віку, ветеранами війни і праці, які своє життя віддали добробуту та процвітанню України. Наш девіз: «Допоможи сам собі та ближньому!», «Якщо не ми за себе, то хто ж?!». Фонд живе досить активно. Як люблять стверджувати ветерани: «Ми не виживаємо, а живемо».

Сторінки