Волонтер

Шеф -кухар Віктор Перехрест

Мій девіз – радувати людей Знайомство з Віктором Перехрест відбулося через його друга – Едуарда Томільченко, молодого режисера. Стаття про нього була опублікована у випуску №12, 2017 року. Віктор одразу відгукнувся на прохання зустрітися, що для мене, чесно кажучи, було трохи несподівано. Перед зустріччю я подивилася інформацію про Віктора в інтернеті, побачила, що він учасник шоу на каналі СТБ «МастерШеф» 4-го сезону, і вирішила, що він досить відомий, «пропіарений» молодий чоловік, про якого всі вже знають. Але при зустрічі переді мною постала зовсім інша людина.

Міжнародний жіночий благодійний фонд «За виживання»

Ця неурядова, неприбуткова громадська організація опікується 150 малозабезпеченими людьми поважного віку, ветеранами війни і праці, які своє життя віддали добробуту та процвітанню України. Наш девіз: «Допоможи сам собі та ближньому!», «Якщо не ми за себе, то хто ж?!». Фонд живе досить активно. Як люблять стверджувати ветерани: «Ми не виживаємо, а живемо».

Арт проект "You make toY" для ZOU-NO-HANA TERRACE

Головна ідея проекту показати і спробувати навчитися яворівському у розпису "вербівка", який використовується для декодування дерев'яних іграшок. Я хотіла щоб діти побачили щось незвичайне те що вони ніколи не бачили, і навчилися або хоча б спробували відтворити щось подібне . Я вирішила придумати дуже просту іграшку коника на паличці і дати їм розмалювати її. В результаті у нас було три різновида іграшок коник , птах, та спеціально для центру zonohana ( що в перекладі з японської означає ніс слона) слон . Найпопулярнішою був коник , класика :)

Користувачі з особливими потребами

Вони живуть серед нас — ті, хто погано або зовсім не бачить, погано або зовсім не чує, погано або зовсім не рухається; хто має проблеми з написанням тексту, його засвоєнням, хто страждає на психічні розлади. Людей, уражених різноманітними фізичними або психічними вадами, стає все більше (в Європі — до 10% всього населення). Ніхто, на жаль, не застрахований від того, щоб особисто не поповнити цю сумну статистику і на власному досвіді не пересвідчитись, як оточуючий світ ставиться до слабих та немічних.

Діти вимушених переселенців, що знати і чим допомогти?

Про адаптацію переселенців та соціально-психологічну адаптацію дітей уже написано та здійснено багато досліджень. Але й нині проблема соціально-психологічної адаптації постає так само гостро — і у зв’язку з великою кількістю вимушених переселенців, і враховуючи обстановку на сході країни, і в координатах загальної соціально-економічної ситуації.

Анжеліка Рудницька: «Мистецтво справді лікує»

Невтомна Анжеліка Рудницька, заслужена артистка України, президент мистецької агенції «Територія А», за участі Ілларії, Ірини Островської, Марини Одольської у грудні, напередодні Різдвяних свят, приїхали до Житомирського військового госпіталю провідати й підтримати наших захисників.

Моя любов

Напередодні Дня Святого Миколая я познайомилася з учнями 4-го класу київської СЗШ №99. Попередньо домовили­ся, що на творчій зустрічі говорити будемо про добро, про сімейні традиції, родинні реліквії.

Переможці конкурсу молодіжних волонтерських проектів

Щорічний конкурс молодіжних волонтерських проектів «Служіння заради миру» спрямований на підтримку та заохочення волонтерства серед молоді. Щоб через ідею служіння суспільству відбувався процес виховання молодої особистості справжнім громадянином, патріотом своєї країни, зрілої особистості.

Майстер-класи для дітей переселенців із Криму та Сходу України

Зперших днів анексії Криму та військових подій на Сході України педагоги та вихованці Будинку дитячої творчості Шевченківського району м. Києва (директор Манчак Людмила Леонідівна) надають посильну допомогу учасникам бойових дій антитерористичної операції на Сході України, мирним мешканцям в зоні АТО та вимушеним переселенцям із Криму та Сходу України.

Сторінки