Мова тіла формує вашу особистість

mova

Більшість з комунікації, яких ми робимо, не вербальні. Ми говоримо більше нашим тілом і виразами, ніж за допомогою рота.

Також відомо, що впевнені в собі люди і тварини обидва мають звичку, показувати "альфа" мову тіла.

Наприклад, бабуїн може висловити свою владу, затамувавши подих, щоб його груди розширились. Так само й успішна ділова людина або бос може перехрестити пальці за головою і відкинутися на стільці, щоб відкритися. Таким чином показуючи, що він не боїться і тримає все під контролем.

Ненадійність і слабкість можуть також бачитися через мову тіла. Дії як наприклад неспокійні ноги і пальці, закриті, схрещені руки, також через не встановлення контакта очима, та горбитись це все показує що ви невпевнені, трохи перелякані, слабкі.

Це все в нашій еволюції, це моделі "жорсткого коду" в наших мізках, і ми часто робимо ці речі не звертаючи уваги на них.

Але може, показуючи мову тіла «альфа», це насправді зробить нас більш сильнішими та впевненішими? А натомість слабка мова тіла дійсно зробить вас більш слабким і поступливим?
 
Це те, що вивчали та досліджували вчені:

Вони мали 24 випробовуваних, які дали свої зразки слини дослідників для вивчення гормонів, а потім були випадково розділені в групи, де вони могли б зробити або “пози влади" або "пози-захисту". (пози, використовувані в дослідженні показано нижче).

позиції

Кожен суб’єкт займав позу протягом 2 хвилин, а потім дослідники знову перевірили зразки слини на гормони, щоб побачити, чи що-небудь відбулося.

Примітно, що результати показали, якщо тримати "влада-позу" тільки лише 2 хвилини цього було достатньо, щоб підняти рівень тестостерону на 20%, в той час як гормон стресу кортизол також знизилася на -25%!
 
Однак у групі "пози-захисту" в зразках слини побачили зниження тестостерону на -10% і збільшення гормону стресу кортизолу на 15%.
 
Ці результати показують, що, коли ви висловлюєте силу і лідерство через мову тіла, ваш мозок і гормони змінюються і підлаштовуються, роблячи вас більш сильнішими, впевненими та розслабленими.
 
У той же час, коли ви висловлюєте слабкість і незахищеність через закриті пози та горблячись, то ваш мозок і гормони знову працюють, але на цей раз вони роблять вас слабше і піддатливими стресу.