Skip to main content
старший науковий співробітник<br />
Інституту психології імені Г. С. Костюка<br />
НАПН України, кандидат психологічних наук, доцент

Статті автора

Хустку мені вишила матуся...

«Які цікаві історії про хустку! Які чудові пісні, ще й під баян! А яка оповідь про хустку!..» Такі слова можна було почути у бібліотеці «Солом’янська» під час проведення культурологічного заходу «Мамина хустка — оберіг родини». Справді, стільки розповідей про різнобарвні хустини у Солом’янському районі столиці за останні роки читачі не пам’ятають... А створили таке свято три Посли миру: Берегиня української пісні, солістка Макарівського Будинку культури Людмила Ященко-Салюта, член Правління Фонду культури України, відмінник освіти Людмила Грабовенко, член Національної спілки журналістів Ольга Ходацька. І, звісно, музичний супровід від Олександра Сніжчка.

Авторитет батьків або батьки очима дітей

Родинні взаємини — це, насамперед, царина безпеки, захисту та любові. Видатному російському письменникові Івану Тургенєву належать слова: «Лише з любов’ю утримується і рухається життя».

Витоки патріотизму за літературною спадщиною Василя Сухомлинського

Серед усього розмаїття питань, які постають перед школою, Василь Сухомлинський уважав провідним виховання патріоти­зму. Він розглядав патріотизм як складову духовного життя людини, яка є стрижнем масової свідомості та моральності нації. Патріотом і громадянином, на його думку, може стати тільки людина з чуйним і мужнім серцем.

Криза трирічного віку

Потреба у спілкуванні є вельми важливою для загального розвитку дитини. У перші роки життя — це потреба у турботі й увазі матері та близьких, які доглядають за малюком.