ТОП 5 найфантастичніших технологій, які будуть серед нас у 2020 році

ТОП 5 найфантастичніших технологій, які будуть серед нас у 2020 році

Прогрес рухається семимильними кроками. Що нас чекає, які технології з'являться в 2020 році, які нововведення нас чекають вже через кілька років? Наведемо нашу п'ятірку найфантастичніших технологій, які потрясуть вашу свідомість. Читайте і дивуйтеся разом з нами!

PC-braslet

1. Наручний комп'ютер.

Такий персональний комп'ютер в браслеті, на думку його розробника Х. Кірікі, цілком може поповнити комп'ютерні технології майбутнього, замінивши собою десктоп, ноутбук і мобільний телефон. Крім того, розвиток технологій в майбутньому дозволить розробити для такого пристрою повноцінний екран, потужний процесор і зручну висувну клавіатуру.

 

plavuchii_gorod

2. Плавуче місто.

Зараз ведеться попередня підготовка до зведення і юридичного документування першого в своєму роді плаваючого міста. Це завдання покладено на Інститут морських поселень (Сан-Франциско). При цьому вже повідомляється, що технології 2020 року поповняться цим незвичайним проектом. Ймовірно, що таке місто буде перебувати поблизу держави, яка укладе договір з авторами проекту. При цьому світ майбутнього відкриє плавуче місто політично автономним, з власною податковою системою та економікою.

 

googlemobile

3. Гугломобіль.

Автомобіль без водія — проект компанії Google, який вже до 2020 року доповнить собою високі технології майбутнього, зараз же він перебуває в стадії розробки. На думку керівництва лабораторії Google X в проекті знайдуть своє застосування нові технології майбутнього, що дозволить істотно зменшити кількість ДТП, а паливо та дороги будуть використовуватися більш раціонально.

Starinnia

 

4. Перемога над старінням.

Це завдання цілком під силу технології майбутнього 2020 року, так вважає відомий фізик-теоретик сучасності С. Хокінг. Так, у 2009 році була відтворена штучним шляхом рука з відчуттями дотику. У 2010 році було винайдено штучне серці без пульсу, а також без збоїв і тромбів. Тому подібні технології майбутнього скоро стануть для нас цілком звичайною справою.

 

displey

5. Інформаційні технології. 

Вже до 2020 року інформаційні технології майбутнього приведуть до того, що збиратися і поширюватися інформація буде в реальному часі. Будь-який власник смартфону зможе робити новини майбутнього, знімаючи і тут же транслюючи їх онлайн. Це стане можливим завдяки веб-телебаченню, створенню контенту в будь-якому місці і часі, а також мобільному інтернету можливо і 7G по швидкості.

Таким чином, технології 2020 року — це технології найближчого майбутнього, які вже зовсім скоро міцно влаштуються в нашому житті.