ІЛОН МАСК ГОТУЄТЬСЯ ВІДПРАВИТИ ПЕРШИХ ТУРИСТІВ В КОСМОС: КОЛИ ЦЕ ВІДБУДЕТЬСЯ

ІЛОН МАСК ГОТУЄТЬСЯ ВІДПРАВИТИ ПЕРШИХ ТУРИСТІВ В КОСМОС: КОЛИ ЦЕ ВІДБУДЕТЬСЯ

Компанія SpaceX, що належить американському мільярдерові Ілону Маску, може почати відправляти туристів в космос вже в 2021 році. Угоду, що дозволяє налагодити комерційні польоти, було укладено з компанією Space Adventures. Про це повідомляє прес-служба Ілона Маска.

Планується, що подорож може відбутися в період з кінця 2021 до середини 2022 року, запуск відбудеться з мису Канаверал (Флорида, США).

spaceX

Політ пройде в рамках підписаної угоди між SpaceX і Space Adventures, остання вже кілька років здійснює польоти космічних туристів на МКС на кораблях російського виробництва. Корабель Crew Dragon розробляється для доставки астронавтів NASA на МКС. За словами Ілона Маска перший запуск корабля з астронавтами відбудеться вже в квітні-червні.

Компанія Ілона Маска SpaceX провела фінальний тест капсули Crew Dragon перед відправкою людей в космос.

Трансляцію випробувань показували на Yotube-каналі SpaceX.

Капсулу Crew Dragon запустили на ракеті Falcon 9 з Космічного центру Кеннеді у Флориді, і на 88 секунді після зльоту вона автоматично відстикувалася за допомогою восьми двигунів SuperDraco.

Цього разу в капсулі були два манекена, але наступним етапом для SpaceX вже через кілька тижнів повинен стати перший пілотований політ Crew Dragon з двома астронавтами NASA на борту до Міжнародної космічної станції.