Від чеського пива до індонезійських страв

Від чеського пива до  індонезійських страв

30 листопада Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK) провів 27-й Благодійний Ярмарок на території НСК «Олімпійський». Цьогоріч IWCK зібрав понад 3 205 742 гривень!

На урочисту подію завітало понад 8000 гостей. Cорок ciм посольств, Представництво ЄС в Украïнi, міжнародні компанії, представники українських та міжнародних культурних організацій разом збирали кошти для допомоги жінкам, дітям, людям з особливими потребами та людям похилого віку.

Цьогоріч відвідувачі ярмарку могли завітати до стендів 47 країн-учасниць, скуштувати різноманітні національні страви: від чеського пива до індонезійських страв, придбати вироби мистецтв. Бажаючі могли взяти участь у лотереї, насолодитись різдвяними декораціями, музичними та танцювальними виставами таких країн, як Аргентина, Мексика, Словенiя, Хорватiя, Пiвденна Африка, Iспанiя, Швейцарiя, Об’єднані Арабські Емірати, Німеччина, Франція, Індонезія, Болгарія, Індія, Бельгія, Польша, Чорногорiя, Киргизстан, Кіпр, Чеська Республіка, Грузія, Катар, Латвія, Естонiя, В’єтнам.

Була й нагода спробувати себе у різноманітних танцювальних майстер-класах.

Біля стенду США діти та дорослі могли сфотографуватися з Санта Клаусом. Серед призів лотереї — подарункові кошики від посольств, квитки від авікомпаній, тур для двох до Чорногорiï, а також різноманітні подарункові сертифікати від ресторанів, готелів, медичних центрів та інших міжнародних установ.

З найпривабливіших подарунків — ваучери на подорожі за кордон та на відпочинок.

У дитячому куточку маленькі відвідувачі творили ляльку-мотанку, будували будинок мрiï, вчилися надавати першу медичну допомогу від спеціалістів Червоного Хреста, брали участь у танцювальних майстер-класах.