Тетяна Коцеба. Душевна теплота

Тетяна Коцеба. Душевна теплота

Тетяна Юріївна Коцеба народилася в м. Кривий Ріг на Дніпропетровщині. Закінчила Криворізький технікум гірської електромеханіки (КТГЕ) у 992 році, зараз навчається в Київському університеті імені Т. Г. Шевченка на історичному факультеті. Нагороджена «Знаком Пошани» Київської міської державної адміністрації, «Золотою медаллю» Національної спілки журналістів України, грамотою Кабінету Міністрів України. Родина Тетяни Юріївни у міському конкурсі КМДА здобула звання «Сім’я року».

Я хочу розповісти вам про жінку, яка вважає, що життя та щаслива доля залежать від кожного особисто. Розповісти про людину, яка заслуговує на повагу та визнання, бо повсякденно дбає про кращу долю для інших, про розвиток і розквіт свого рідного краю, держави.

Ця жінка вже багато років віддає свій талант, щедре серце і душу громадській роботі, піклуючись про ді­тей-сиріт, напівсиріт, дітей із багатодітних родин, ветеранів, дітей війни, інвалідів.

Тетяна Юріївна Коцеба — Голова Прав­ління Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі». Федерація жінок — потужна міжнародна організація. Її відділення успішно працюють у багатьох країнах світу. Вона має кон­сультативний статус у ООН.

Щороку «Федерація жінок за мир у всьому світі» проводить церемонію нагородження видатних жінок-мате­рів України нагородою «Жінка року». Основна мета церемонії — збереження однієї з головних сімейних тради­цій — шанування матері.

Кожного року Тетяна Коцеба зу­с­трічається із багатьма жінками, які працюють у різних сферах діяльності: це і вчителі, і громадські діячі, і бізнесмени, і ветерани. Вона організовує і проводить со­ці­альні програми з метою під­тримки матеріально незахищених сімей та онкохворих дітей.

Тетяна Юріївна, за яку б справу не бралася, завжди підходить до вирі­шення питання відповідально, не залишає без уваги кожного, хто потребує її допомоги. Щедро даруючи теплоту своєї душі, приносить гармонію в усе, чим би займалася. Багатодітна мама. Мати п'ятьох дітей: 19-річної Олі, 16-річного Єгора, 14-річної Іванки, 9-річної Лізи, 6-річного Тимофія. Всі діти навчаються на відмінно, обдаровані і розвивають особисті таланти.

Чоловік Тетяни Юріївни — Денис Лукашевич Коцеба — пишається сво­єю дружиною. Говорить, що, чим би не займалася Тетяна, вона завжди у вирі громадського життя, її запальний характер, а також організаторський хист проявилися ще в технікумі, де вони разом навчалися (Денис Лукашевич на курс був старший). І сьогодні, як і раніше, вона не уявляє себе без громадської роботи. «Краща дружина за мир у всьому світі», — говорить про свою дружину Денис Лукашевич.

У Тетяни Юріївни прекрасний колектив, який допомагає їй у роботі. Саме головне, що є в спільній праці, — це ті люди, які завжди поруч. Надійні, самовіддані, які ніколи не підведуть, завжди прийдуть на допомогу.

За свою активну громадську позицію Тетяна Коцеба була обрана головою Громадської ради при Департаменті освіти, сім’ї, молоді та спорту при КМДА.

Хочу побажати Тетяні Юріївні і колективу, з яким вона пра­цює, подальших успіхів. Бо їхня робота дуже потрібна людям нашої країни.

Людмила Ніколаєнко, фото з архіву сім’ї Коцеб