Свято наближається

новий рік

Новий рік — одне з найулюбленіших свят, яке очікують і весело святкують. Воно сповнене надіями на майбутнє. Наступаючий 2020 рік пройде під заступництвом Білого Металевого Щура. Він буде особливим не тільки завдяки характеру господаря, а й тому, що високосний. Цифри в 2020 році повторюються, що означає період складний і напружений. Але якщо поводитись мудро, відповідально, то катаклізмів не буде. Білий Щур досить ретельно ставиться до свого і чужого життя, тому поважатиме право кожної людини. За легендою важається, що поява Щура на початку зодіакального календаря була не зовсім чесною — він забрався на спину Бику і таким чином потіснив усі інші знаки в черзі. Сподіваємося, в наступному році в головах переважатимуть світлі думки та чисті задуми. «Хто важко працює і довіряє своєму серцю, не загубить свій шлях» — девіз року.

Стихія Металу демонструє сміливий, цілеспрямований характер Щура. Ну а білий колір асоціюється з чеснотами, інтелектом.

Люди, народжені в рік Щура, розумні й кмітливі, спритні й уважні, економні й ощадливі, у них добре розвинена інтуїція та красномовство. Щур вважається символом мудрості та багатства. У новому році багато хто може змінити своє життя.

Більше пощастить у 2020 році Кроликам, Бикам і Драконам, вірним друзям Щура. Також успіх чекає тих, хто народився у рік Мавпи, Змії, Собаки та Свині. Щаститиме людям чесним та відданим.

Особливо важливо приділяти якомога більше уваги сім’ї та рідним.

Щоб посприяти покровительству цього знаку, варто правильно його зустріти.

Оскільки колір Щура білий, то і в вашому образі він повинен бути присутнім в одязі і всі відтінки кольору металік: сірий, сріблястий, чорний. Головне правило для новорічного вбрання 2020 року — ніяких котячих забарвлень, у тому числі леопардових і тигрових.

А стихія року — Метал, тому варто звернути увагу на прикраси зі срібла, золота, платини або інших металів. Головний критерій — ваші прикраси та аксесуари повинні бути помітними і блискучими, оскільки Щур — відомий любитель розкоші.

Зачіска. Довге волосся заплетіть в косички, зав’яжіть у пишний хвіст на маківці та прикрасьте блискучими металевими шпильками. Якщо у вас коротка стрижка, її можна — обручем, діадемою або сріблястою стрічкою.

Нехай на вашому столі з’являться біла скатертина, білий посуд, біле вино чи ігристе шампанське. Для декору можете обрати металеві підсвічники і такого ж кольору свічки.

Не забудьте про приманку для Щура. На столі повинні бути зерно, горішки, рис і сири! Меню на Новий рік 2020 складайте багате — Щур не терпить голоду і дуже любить поїсти, але без екзотики. Використовуйте нежирні сорти м'яса (баранина, яловичина). Віддайте перевагу морській рибі. Можна вибрати качку, індичку або курку (нафаршируйте рисом). Сміливо подавайте домашні соління, копченості та овочі. На окремі тарілки розкладіть сирну нарізку з горіхами і медом. Салати можуть бути різними. Поставлена в центр столу фігурка Щура приверне удачу та достаток сім'ї в 2020 році.

Покладіть у келих з шампанським срібну монету. Після того, як проб’ють куранти, випийте шампанське, а монету заховайте в гаманець. Носіть її з собою протягом року, це заманить гроші у ваш гаманець та в сім’ю.
Для новорічного подарунку підійдуть комплекти постільної білизни, електротехніка для кухні, теплі ковдри, пледи, обігрівачі, посуд. Також подаруйте щось на удачу із зображенням Щура.

Ялинку прикрасьте монетами, цукерками та горіхами, щоб рік був щедрим та сприятливим. Не забувайте додати фрукти.

Головне при зустрічі Нового року — це новорічний настрій. Постарайтеся налаштуватися на позитив, переконайте себе, що Новий 2020 рік несе тільки хороше. Подумайте про свої плани на наступний рік і попросіть у Білого Щура заступництва.

З наступаючим! Удачі та багатства Вам в Новому році!