Щедрий Миколай

Щедрий Миколай

16-18 грудня 2011 року в м. Києві, на території Національного комплексу "Експоцентр України" відбулася у VI–а виставка-ярмарок «Щедрий Миколай-2011. Усі відвідувачі, і дорослі і малі могли взятии участь у низці цікавих заходів: ярмароку святкових подарунків, познайомитись з виробами народних майстрів та спробувати зробити суванір своїми руками, покатится на конях, взятии участь у атракціонах та святкових дійствах.

Новий 2012 рік – за східним календарем це рік дракона. Може тому пополярністю у дітей і дорослих користувалася інтерактивна вистава про дракончика Ластика та його друзів із країни Небувалих звірів. Авторка книги про дракончика, Наталієя Веселицька з центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» разом з Анжелікою Андрієвською, головним редактором видавничого центру «Майстер-десант» цього ж центру змогли розкрити характери героїв та захопити ними дітей.

Ми живимо в Україні та усі бажаємо, щоб нам в ній жилося добре. Так само бажають і всі мешканці в країні «Небувалих звірів»: малюк-дракончик Ластик, черепашка Ойлало, Гусапотам та Сміхохотка, близнята-бобринята Шундик та Рундик, а також Мухослон. Кожному потрібно у житті знайти власну Стежку на горі Доль, піднятися неодноразово на її верхів’я, виростити свій сад Любові та Радості й зробити свій світ цікавим та барвистим!

Педагог-організатор ЗЗСО #138 Шевченківського району міста Києва, членкиня Національної спілки журналістів України