Подарунки від дітей жінкам-військовим до 8 березня привезли військові капелани

4-Б клас зустрічається з військовими капеланами

«Ми – той Народ, що правду несе в Слові, Ми – Нація, що творить Майбуття Честь лицарів. Ми – Люди хліба й солі, Ті, що не знатимуть ніколи забуття!»

Павло Гай-Нижник

    В акціях «Зігріймо серце солдата різдвяним подарунком!» і «Подарунки на фронт до 8 березня жінкам-військовим» взяли участь представники з різних міст України: Києва, Обухова, Черкас, Кропивницького, Одеси. Велика радість в тому, що керівники учбових закладів, учні, вчителі та батьки долучилися до цієї благородної справи.        Ми, українці, дійсно, бажаємо жити в мирі, щасті, добробуті.

Дякуємо організаторам акції: Раді Військових священників ДУКУЄЦ, всім військовим капеланшам, особливо пані Басі Володарській, пані Людмилі Демченко і ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» за дієву допомогу у справі патріотичного виховання підростаючого покоління. Це дійсно акція, яка здатна об’єднати учнівський, батьківський і педагогічний колективи.          Окрема велика подяка заступникові головного редактора газети «Справи сімейні» Грабовенко Людмилі Іванівні та головному редакторові Ільїну Михайлу Вікторовичу за інформаційну підтримку важливого проєкту. А також шкільному сайту ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва.

    17 березня 2021 року за ініціативою Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія», директора Центру Наталії Веселицької і координатора проєкту «Сад Любові та Радості України – країни Здійснення Мрій» Ірини Джуваго, відбувся п’ятий Міст Єднання «Подарунки на 8 березня жінкам-військовим від дітей. Їх підготовка, доставка і вручення. Концерти для військових». Нашими партнерами ГО «Федерація жінок за мир в усьому світі» Наталією Ільїною запрошені гості, які збирали, відправляли і доставляли подарунки для жінок-військових на фронт: ліцей №3 міста Ірпінь, який представляла Зоя Григорівна Шут; пресцентр Ірпінського коледжу; школа №232 Оболонського району міста Києва; ми – Наталія Веселицька та Ірина Джуваго – також є представниками ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва. Серед запрошених були військові капеланши Бася Володарська і Людмила Демченко, які поздоровляли жінок-військових концертами і дитячими подарунками до 8 березня. В учасників телемосту відкрилася щаслива можливість побачитись, розповісти про себе, свою участь в акції і привітати один одного. Виявилось, що у нас багато спільних цінностей.

    Зусиллями багатьох була зроблена велика справа, яка запевнила наших захисників у тому, що вони мають підтримку українського суспільства, і особливо підростаючого покоління.                Відеопоздоровлення учнів, які були передані через військову капеланшу пані Басю, почули наші захисники. Зворотний зв’язок ми, учасники акції, отримали від жінок-військових у вигляді великої кількості світлин і відео, де побачили вдячні, натхненні та радісні обличчя наших адресатів. Вони тримали в руках наші подарунки, які їм вручили після концертів, та цим самим створили святковий настрій і надали наснаги.               Концертна група Людмили Демченко теж привітала військових подарунками після чудових виступів. Учасникам акції Радою Військових священпиків ДУКУЄЦ та ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» були вручені подяки.

      Ми знову зрозуміли, що разом ми – сила!

Весняні виступи творчого колективу Людмили Демченко_01
Весняні виступи творчого колективу Людмили Демченко_01

 

Весняні виступи творчого колективу Людмили Демченко_02
Весняні виступи творчого колективу Людмили Демченко_02

 

Військовий капелан Бася
Військовий капелан Бася

 

Військові з весняними подарунками
Військові з весняними подарунками

 

Листи на фронт від учнів 5-Б, ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва
Листи на фронт від учнів 5-Б, ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва

 

Новорічно-різдвяні подарунки-на-фронт-прибули-768x576
Новорічно-різдвяні подарунки-на-фронт-прибули

 

Передача весняних подарунків
Передача весняних подарунків

 

Телемост
Телемост

 

Учні 1,3,4 класів ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва з подарунками
Учні 1,3,4 класів ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва з подарунками

 

Фрагмент весняної виставки перед відправленням на фронт
Фрагмент весняної виставки перед відправленням на фронт

 

Наталія ВЕСЕЛИЦЬКА, педагог-організатор і керівник гуртка «Ліплення» ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва

  Наші посилки захисникам вручені:

  1. (Новорічно-різдвяні) Звіт про подарунки + відео 
  2. Нагородження від бойових капеланів 
  3. Подарунки на фронт до 8 березня жінкам-військовим, 2021 рік Звіт про подарунки + відео