ПИШАЮСЯ ВЕТЕРАНАМИ ВІЙНИ

           

ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ

 

Наближається велике свято ― 9 травня, 75-річниця з Дня Перемоги !

У цей важливий день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, вшановуємо тих, хто боровся на фронтах Другої світової війни, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підіймав країну з руїн.

Важко знайти слова, якими можна було би передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку зазнало людство.

Для моєї родини День Перемоги ― це велике свято. Бо мої прадідусі Ковбаса Ілля Кирилович (1906 р. н.) та Семененко Костянтин Олександрович (1925 р. н.), а також прабабуся Корсакова Марія Іванівна (1921 р. н.) воювали на цій війні. Вони були ветеранами Великої Вітчизняної війни та у них було багато нагород: ордени та медалі. Прадідусь Ілля був полковником, прадідусь Костянтин був танкістом, а прабабуся Марія була медсестрою.

 

ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ

 

ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ

 

На превеликий жаль, свого прадідуся Іллю я бачила тільки на сімейних фото, а прадідуся Костю і прабабусю Марію я бачила в дитинстві. До речі, прадідусь Ілля та прабабуся Марія познайомились на фронті, після закінчення війни вони одружилися.

Я дуже пишаюся нинішніми ветеранами, які заслуговують на нашу повагу та вдячність. Мало їх залишилося сьогодні серед живих. Але завдяки ветеранам, переможцям у тій світовій війні я живу зараз у вільній країні. Ці герої побороли фашистську навалу та без них цього б не сталося!

ОЛЬГА ЗЕЛЕНЕВИЧ,

гурток «Моя майбутня професія» ЦДЮТ № 5, м. Харків

 

на фотографіях сімейного архіву:

кольорова фотографія: прадідусь Семененко Костянтин Олександрович, 1925 р. н.;

друга фотографія: прабабуся Корсакова Марія Іванівна, 1921 р. н.;

третя фотографія: прадідусь Ковбаса Ілля Кирилович, 1906 р. н. та його дружина моя прабабуся Корсакова Марія Іванівна, 1921 р. н.