Воїни АТО

Святвечір у військовому шпиталі

У переддень Різдвяних свят у Головному військовому клінічному госпіталі відбувся справжній курс музикотерапії для воїнів із зони АТО - Святвечір «Різдвяні колядки». Учні столичної музичної школи №23 зі своїм педагогом по вокалу Валентиною Іванівною Гаркушою прийшли до шпиталю вшанувати наших воїнів. Саме для них діти підготували в українських давніх традиціях театралізовану виставу – «Українська коляда». Цього вечора відбувалося красиве дійство - зцілення музикою, бо ж саме так перекладається з грецької мови музикотерапія. Цей по-родинному затишний вечір насправді поєднав та розчулив усіх присутніх.

Зустріч з воїнами батальйону «Донбас»

За попередньою домовленістю з командуванням батальйону спеціального призначення «Донбас» гурт подвижників-артистів та патріотично налаштованої еліти українського суспільства організували творчу зустріч з воїнами, які проходили військову підготовку в Збройних силах України.

Воїнам-АТО присвячується

Війна — страшне і, здавалося б, таке далеке слово. Та варто було однієї миті, і всі ми, українці, пізнали вповні жахи та неймовірні наслідки — руїни війни, якої ніхто не міг очікувати від… слов’янського братнього народу — росіян.